نایس مووی

اخبار سینمای جهان

مشاهده همه اخبار
دانلود فیلم The Power of the Dog 2021

دانلود فیلم The Power of the Dog 2021 با لینک مستقیم و رایگان

10 / 7.0
خلاصه داستان : فیل بربنک، دامدار کاریزماتیک، ترس و هیبت را در اطرافیان خود ایجاد می کند. وقتی برادرش همسر جدید و پسرش را به خانه می آورد، فیل آنها را عذاب می دهد تا زمانی که خود را در معرض احتمال عشق می بیند.
دانلود فیلم
دانلود فیلم I'm Your Man 2021

دانلود فیلم I’m Your Man 2021 با لینک مستقیم و رایگان

10 / 7.1
خلاصه داستان : برای به دست آوردن بودجه تحقیقاتی برای مطالعات خود، یک دانشمند پیشنهاد شرکت در یک آزمایش خارق العاده را می پذیرد: به مدت سه هفته، او باید با یک ربات انسان نما زندگی کند که برای خوشحال کردن او ساخته شده است.
دانلود فیلم
دانلود فیلم Supernova 2020

دانلود فیلم Supernova 2020 با لینک مستقیم و رایگان

10 / 6.9
خلاصه داستان : سام و توسکر با RV قدیمی خود به سراسر انگلیس سفر می کنند تا از دوستان ، خانواده و مکانهای گذشته خود دیدن کنند. از آنجایی که توسکر دو سال پیش مبتلا به زوال عقل تشخیص داده شد ، زمان حضور آنها در کنار هم مهمترین چیزی است که آنها دارند.
دانلود فیلم
دانلود سریال خسوف

دانلود سریال خسوف با لینک مستقیم

10 / N/A
خلاصه داستان : داستان سریال خسوف پس از آنکه آتیه در خطر اخراج از دانشگاه قرار می‌گیرد، دوستانش وارد عمل شده و می‌خواهند مانع از این اتفاق شوند و...
دانلود فیلم
دانلود فیلم Vertigo 1958

دانلود فیلم Vertigo 1958 با لینک مستقیم و رایگان

10 / 8.3
خلاصه داستان : یک کارآگاه سابق پلیس سانفرانسیسکو با شیاطین شخصی خود مبارزه می کند و وسواس زن شگفت انگیز زیبایی را پیدا می کند که برای تعقیب او استخدام شده است ، که ممکن است بسیار ناراحت باشد.
دانلود فیلم
دانلود فیلم کارگر ساده نیازمندیم

دانلود فیلم کارگر ساده نیازمندیم

10 / 5.6
خلاصه داستان : داستان فیلم کارگر ساده نیازمندیم از این قرار است که قدم یک جوان ساده که برای کار از شهرستان به تهران آمده و در مغازه رحمت شاگردی می‌کند و عاشق مونس دختر رحمت شده است.
دانلود فیلم
دانلود فیلم جانان

دانلود فیلم جانان

10 / N/A
خلاصه داستان : جانان نام دختری جوان از یک خانواده فرهنگی و شاعر مسلک است که به طور اتفاقی از دیوان حافظ قدیمی نامه‌ای پیدا می‌کند که حکایت از عشــقی دیرین در سال‌های بسیار دور دارد. جانان حس غریبی به نامه دارد، نمی‌داند چه کند، پس تفالی به حافظ می‌زند و.‌.‌.
دانلود فیلم
دانلود فیلم ماهورا

دانلود فیلم ماهورا

10 / 5.2
خلاصه داستان : داستان فیلم ماهورا از این قرار است که در زندگی تو زنی است با چشمانی شکوهمند که لبانش خوشه‌های انگور و لبخندش موسیقی و گل، اما هرکس بخواهد به او نزدیک شود ناپدید می‌شود.
دانلود فیلم
دانلود فیلم Rebecca 2020

دانلود فیلم Rebecca 2020

10 / 6.0
خلاصه داستان : داستان فیلم Rebecca 2020 از این قرار است که زنی جوان که به تازگی ازدواج کرده، وارد عمارتی بزرگ و خانوادگی می شود تا زندگی مشترک خود را آغاز کند، اما سایه ربکا همسر سابق شوهرش بر زندگی او سنگینی می کند و...
دانلود فیلم
دانلود فیلم The Broken Hearts Gallery 2020

دانلود فیلم The Broken Hearts Gallery 2020

10 / 6.3
خلاصه داستان : داستان فیلم The Broken Hearts Gallery از این قرار است که پس از یک جدایی سخت ، زنی جوان تصمیم می گیرد یک گالری ایجاد کند که در آن افراد می توانند از روابط گذشته ی خود خرده ریزهایی که به جا مانده است را به گالری بدهند و …
دانلود فیلم