نایس مووی

دانلود فیلم failing for christmas 2022

دانلود فیلم عاشقی برای کریسمس Falling for Christmas 2022

( دانلود فیلم Falling for Christmas 2022 با لینک مستقیم )

خلاصه داستان : در روزهای منتهی به کریسمس، یک وارث جوان و تازه نامزد شده یک حادثه اسکی را تجربه می کند. پس از تشخیص فراموشی، او خود را تحت مراقبت صاحب خانه خوش تیپ و دخترش می بیند.

 

اندکی در مورد فیلم Falling for Christmas 2022  عاشقی برای کریسمس

سیرا بلمونت، وارث هتل، به‌رغم اینکه علاقه‌ای به این کسب‌وکار ندارد، به تازگی به‌عنوان «معاون جو» در استراحتگاه اصلی پدرش در آسپن منصوب شده است. وقتی دوست پسر تأثیرگذارش تاد در بالای کوه از او خواستگاری می کند، او دچار حادثه اسکی می شود و پس از آن از تاد جدا می شود و خاطرات خود را از دست می دهد. از آنجایی که کارکنان هتل در بلمونت فکر می‌کنند سیرا و تاد در یک سفر دور هستند، کسی به دنبال آنها نمی‌آید.

سقوط برای کریسمس (به انگلیسی: Falling for Christmas) یک فیلم کمدی رمانتیک کریسمس آمریکایی محصول سال ۲۰۲۲ به کارگردانی جین دامیان، در اولین کارگردانی خود، بر اساس فیلمنامه‌ای از جف بونت و ران اولیور است. در این فیلم لیندسی لوهان با آکورد اورستریت، جورج یانگ، جک واگنر و اولیویا پرز در نقش های فرعی ظاهر شدند. این اولین نقش لوهان در یک تولید بزرگ در بیش از یک دهه است که پس از یک سری شکست‌های شغلی در حین بهبودی از اعتیاد و مسائل قانونی انجام شده است.

کیفیت : 480 حجم : 607 Mb
کیفیت : 720 حجم : 861 Mb
کیفیت : 1080 حجم : 1.6 Gb
کیفیت : 1080 HQ حجم : 2.3 Gb
کیفیت : Bluray حجم : 6.3 Gb
کیفیت : پخش آنلاین فیلم
ثبت دیدگاه شما

نظرات کاربران