نایس مووی

دانلود رایگان فیلم و سریال جدید

نایس مووی مرجع دانلود فیلم های جدید ایرانی و خارجی به همراه جدید ترین سریال های ایرانی و خارجی با دوبله و زیرنویس فارسی است نایس مووی تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران بوده و تمامی فیلم و سریال های موجود در این سایت سانسور شده است شما می توانید بروز ترین فیلم های دنیا را با لینک مستقیم و کیفیت های عالی دانلود فرمایید

اخبار سینمای جهان

مشاهده همه اخبار
دانلود فیلم City Lights

دانلود فیلم روشنایی های شهر City Lights 1931

10 / 8.7
خلاصه داستان : با کمک یک ولگرد بی نظم ثروتمند، یک ولگرد چشم شبنم که عاشق یک دختر گل نا بینا شده است، پول جمع می کند تا بتواند از نظر پزشکی به او کمک کند.
دانلود فیلم
دانلود سریال حرفه ای

دانلود سریال حرفه ای با لینک مستقیم

10 / N/A
خلاصه داستان : پول زیادی در میان است. برای از بین بردن موانع و رسیدن به این ثروت، نقشه بی‌نقصی لازم است. نقشه‌ای ناب و پیچیده که اجرای آن، نیاز به یک آدمکش حرفه‌ای دارد. احتمالا او باهوش‌ترین و بی‌رحم‌ترین است و ...
دانلود فیلم
دانلود فیلم deadlock 2021

دانلود فیلم Deadlock 2021 با زیرنویس فارسی

10 / 3.5
خلاصه داستان : یک مرد نظامی سابق که در یک نیروگاه برق جورجیا کار می کند، باید برای جلوگیری از فاجعه وارد عمل شود، وقتی گروهی از سربازان سرکش کنترل نیروگاه را به دست می گیرند و کارمندان را به گروگان می گیرند.
دانلود فیلم
دانلود فیلم 14 Peaks: Nothing Is Impossible

دانلود فیلم 14 Peaks: Nothing Is Impossible

10 / 8.1
خلاصه داستان : این فیلم داستان کوهنورد نترس نپالی به نام نیمسدای پورجا است، که برای رسیدن به ۱۴ قله ۸۰۰۰ متری جهان در عرض هفت ماه سفری به ظاهر غیرممکن را آغاز می کند.
دانلود فیلم
دانلود فیلم The Hating Game

دانلود فیلم The Hating Game با زیرنویس فارسی

10 / 6.6
خلاصه داستان : لوسی با تصمیم گیری برای رسیدن به موفقیت حرفه ای بدون به خطر انداختن اخلاقیاتش، بازی بی رحمانه ای را در برابر دشمن سرد و کارآمد جاشوا آغاز می کند، رقابتی که به دلیل جذابیت فزاینده او، پیچیده می شود.
دانلود فیلم
دانلود فیلم encounter 2021

دانلود فیلم Encounter 2021 با زیرنویس فارسی

10 / 5.8
خلاصه داستان : داستان دو برادر که به همراه پدرشان که سعی دارد از آنها در برابر تهدید بیگانگان محافظت کند، پا در مسیر ماجراجویی می گذارند.
دانلود فیلم
دانلود فیلم david i elfy 2021

دانلود فیلم Dawid i Elfy 2021 با زیرنویس فارسی

10 / 5.1
خلاصه داستان : این فیلم کمدی داستان یک جن خسته است که به دنیای واقعی فرار می کند، جایی که سعی می کند با کمک پسر جوانی که به تازگی دوست شده است، جادوی کریسمس را تجربه کند.
دانلود فیلم
دانلود فیلم Passing 2021

دانلود فیلم Passing 2021 با زیرنویس فارسی

10 / 6.6
خلاصه داستان : داستان فیلم در مورد دیدار غیر منتظره دو دوست دبیرستان است که دیدار مجدد آن‌ها باعث پدیدار شدن یک وسواس متقابل که هر دو واقعیت ساخته شده آنها را تهدید می‌کند می‌شود.
دانلود فیلم
دانلود فیلم the rescue 2021

دانلود فیلم The Rescue 2021 با زیرنویس فارسی

10 / 8.4
خلاصه داستان : این فیلم مستند یک تیم فوتبال جوانان به نام "گرازهای وحشی" است که در سال 2018 به دام افتاده و به طور معجزه آسایی نجات می یابند.
دانلود فیلم
دانلود فیلم dead poets society 2021

دانلود فیلم Dead Poets Society 2021 با زیرنویس فارسی

10 / 8.1
خلاصه داستان : این فیلم داستان یک استاد ادبیات انگلیسی به نام «جان کیتینگ» را روایت میکند که سعی دارد با استفاده از شعر دانش آموزان مدرسه شبانه روزی اش را با دنیای جدیدی از ابراز وجود تشویق کند.
دانلود فیلم