نایس مووی

دانلود رایگان فیلم و سریال جدید

نایس مووی مرجع دانلود فیلم های جدید ایرانی و خارجی به همراه جدید ترین سریال های ایرانی و خارجی با دوبله و زیرنویس فارسی است نایس مووی تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران بوده و تمامی فیلم و سریال های موجود در این سایت سانسور شده است شما می توانید بروز ترین فیلم های دنیا را با لینک مستقیم و کیفیت های عالی دانلود فرمایید

اخبار سینمای جهان

مشاهده همه اخبار
سریال night sky 2022 زیرنویس فارسی

دانلود سریال آسمان شب Night Sky 2022 زیرنویس فارسی

10 / 7.5
خلاصه داستان : فرانکلین و ایرنه یورک، زوجی را دنبال می کند که سال ها پیش اتاقکی را در حیاط خلوت خود کشف کردند که به طور غیرقابل توضیحی به یک سیاره متروک و عجیب منتهی می شود.
ادامه مطلب + دانلود
انیمیشن مارمادوک با زیرنویس فارسی

دانلود انیمیشن مارمادوک Marmaduke 2022 زیرنویس فارسی

10 / 3.0
خلاصه داستان : یک مربی افسانه ای سگ معتقد است که می تواند مارمادوک را از یک سگ بی انضباط اما دوست داشتنی به اولین گریت دین برنده مسابقات جهانی سگ تبدیل کند.
ادامه مطلب + دانلود
دانلود فیلم national champions 2021

دانلود فیلم National Champions 2021 زیرنویس فارسی

10 / 5.5
خلاصه داستان : ستاره‌ای را دنبال می‌کند که ساعت‌ها قبل از بزرگ‌ترین بازی سال، اعتصاب بازیکنان را برمی‌انگیزد تا برای جبران منصفانه، برابری و احترام به دانش‌آموزان ورزشکار مبارزه کند.
ادامه مطلب + دانلود
دانلود انیمیشن seal team

دانلود انیمیشن Seal Team 2021 زیرنویس فارسی

10 / 5.5
خلاصه داستان : کویین، فوک دریایی شجاع، جوخه ای از فوک های شرور را جمع می کند تا در مقابل کوسه های بی رحم با دندان هایی تیز بایستند و قلمرو دریایی را دوباره از آن خود کنند.
ادامه مطلب + دانلود
دانلود فیلم Being The Ricardos

دانلود فیلم Being the Ricardos 2021 با زیرنویس فارسی

10 / 6.8
خلاصه داستان : این فیلم داستان زندگی لوسی و دسی را روایت می کند. زیرا با بحرانی روبرو می شوند که می تواند به زندگی حرفه ای آنها پایان دهد و بحران دیگری که می تواند به ازدواج آنها پایان دهد.
ادامه مطلب + دانلود
دانلود فیلم The Tomorrow War 2021

دانلود فیلم The Tomorrow War 2021 با لینک مستقیم و رایگان

10 / 6.6
خلاصه داستان : یک مرد خانواده برای جنگ در جنگی آینده فراخوانده می شود که سرنوشت بشریت متکی به توانایی او برای مقابله با گذشته است.
ادامه مطلب + دانلود