نایس مووی

فیلم گلوله ای برای ژنرال دوبله فارسی

دانلود فیلم گلوله ای برای ژنرال A Bullet for the General 1967

( دانلود A Bullet for the General 1967 با لینک مستقیم )

خلاصه داستان : گروهی از اسلحه‌بازان مکزیکی که توسط یک ژنرال انقلابی استخدام شده‌اند، یک آمریکایی را به باند خود می‌پذیرند، بی‌خبر از قصد او.

 

اندکی درباره فیلم A Bullet for the General 1967 گلوله ای برای ژنرال

در طول انقلاب مکزیک، یک قطار مهمات دولتی به دورانگو به دلیل حضور یک افسر ارتش فدرال مصلوب شده در ریل مجبور به توقف می شود. ال چونچو مونوس، یک دونده تفنگدار وفادار به رهبر انقلاب ژنرال الیاس، گروه خود را در حمله به قطار رهبری می کند. ستوان آلوارو فریرا به فرماندهی روستاییان اسکورت تلاش می کند افسر را نجات دهد، اما پس از مجروح شدن مرگبار توسط چنچو، مجبور می شود به قطار دستور دهد تا کاپیتان را زیر پا بگذارد و از دست راهزنان فرار کند. بیل تیت، یک مسافر آمریکایی در قطار، مهندس را می کشد و دوباره قطار را متوقف می کند و به چنچو و گروهش اجازه می دهد تا روستاییان باقی مانده را بکشند و اسلحه های آنها را بگیرند. تیت که به عنوان یک زندانی سابق ارتش ظاهر می شود، به باند می پیوندد و به سرعت با چنچو دوست می شود که به او لقب «نینو» می دهد.

پس از چندین دزدی، باند به شهر سان میگل سفر می کند، جایی که چونچو با دوست قدیمی خود رایموندو ملاقات می کند تا رئیس شهر ضعیف، دون فیلیپه را سرنگون کند. روزاریا، همسر با روحیه فیلیپه، تلاش می کند از او دفاع کند. وقتی مردان چنچو به او حمله می کنند، تیت با عصبانیت آنها را به خاطر رفتارشان مورد سرزنش قرار می دهد. چونچو به گواپو، یکی از اعضای باند، به دلیل تلاش برای کشتن تیت تیراندازی می کند. دون فیلیپ مجبور می شود تا چونچو و گروهش را به سن میگل براند و در نهایت او را اعدام می کنند.

گلوله ای برای ژنرال (به اسپانیایی: Quién sabe؟؛ عنوان اصلی به معنای “چه کسی می داند؟”، در زبان اسپانیایی) که با نام El Chucho Quién Sabe نیز شناخته می شود، یک فیلم وسترن ایتالیایی زاپاتا به کارگردانی دامیانو دامیان و با بازی جیان است که در سال ۱۹۶۶ منتشر شد. ماریا ولونته، لو کاستل، کلاوس کینسکی و مارتین بسویک. این فیلم که یک وسترن زاپاتا است، داستان ال چونچو، یک راهزن، و بیل تیت (یا ال نینو/کودک)، یک قاتل قراردادی ضدانقلاب در مکزیک را روایت می کند. چونچو به زودی متوجه می شود که انقلاب اجتماعی مهمتر از پول صرف است.

کیفیت : 480 حجم : 639 Mb
کیفیت : 720 حجم : 920 Mb
کیفیت : 1080 حجم : 1.8 Gb
کیفیت : 1080 HQ حجم : 2.5 Gb
کیفیت : پخش آنلاین فیلم
ثبت دیدگاه شما

نظرات کاربران