نایس مووی

فیلم به خاطر یک مشت دلار با دوبله فارسی

دانلود فیلم به خاطر یک مشت دلار A Fistful of Dollars 1964

( دانلود A Fistful of Dollars 1964 با لینک مستقیم )

خلاصه داستان : یک اسلحه‌باز سرگردان در شهری که در اثر حرص، غرور و انتقام از هم پاشیده شده، دو خانواده رقیب را در مقابل یکدیگر بازی می‌کند.

 

اندکی درباره فیلم A Fistful of Dollars 1964 به خاطر یک مشت دلار

یک غریبه ناشناس به شهر کوچک سن میگل، در مرز مکزیک و ایالات متحده می رسد. سیلوانیتو، مسافرخانه‌دار شهر، به غریبه درباره دشمنی بین دو خانواده قاچاقچی می‌گوید که برای به دست آوردن کنترل شهر با هم رقابت می‌کنند: برادران روخو (دان میگل، استبان و رامون)، و خانواده‌ای متشکل از کلانتر شهر جان باکستر، همسر مادرسالارش کنسوئلو، و پسرشان آنتونیو غریبه (به منظور پول درآوردن) تصمیم می گیرد این خانواده ها را در مقابل یکدیگر بازی کند. او سرعت و دقت خود را با اسلحه‌اش به هر دو طرف نشان می‌دهد و به راحتی به چهار مردی که هنگام ورود به شهر به او توهین می‌کردند شلیک می‌کند.

The Stranger فرصت را غنیمت شمرده و زمانی که روخوس گروهی از سربازان مکزیکی را می بیند که در حال اسکورت یک صندوق طلا (که قصد داشتند با یک محموله تفنگ جدید مبادله کنند) را کشتند. او دو تن از اجساد مرده را به قبرستانی نزدیک می برد و به هر یک از دو گروه اطلاعات می فروشد و می گوید که دو سرباز مکزیکی از این حمله جان سالم به در برده اند. هر دسته به سمت گورستان می‌روند، باکسترها برای وادار کردن بازماندگان فرضی برای شهادت علیه روخوها و روخوها برای ساکت کردن آنها. آنها درگیر درگیری با اسلحه می شوند، به نظر می رسد رامون بازماندگان احتمالی را می کشد و استبان آنتونیو باکستر را اسیر می کند.

به خاطر یک مشت دلار (به ایتالیایی: Per un pugno di dollari, lit.’For a Fistful of Dollars’ با عنوان روی پرده به خاطر یک مشت دلار) یک فیلم وسترن اسپاگتی به کارگردانی سرجیو لئونه و با بازی کلینت ایستوود در سال 1964 است. اولین نقش اصلی، در کنار جیان ماریا ولونته، ماریان کخ، دبلیو لوکشی، اس. روپ، خوزه کالوو، آنتونیو پریتو، و جو ایگر. این فیلم که محصول مشترک بین المللی ایتالیا، آلمان غربی و اسپانیا بود، با بودجه کم (200000 دلار گزارش شده) فیلمبرداری شد و ایستوود برای ایفای نقش او 15000 دلار دستمزد دریافت کرد.

کیفیت : 480 حجم : 544 Mb
کیفیت : 720 حجم : 782 Mb
کیفیت : 1080 حجم : 1.5 Gb
کیفیت : 1080 HQ حجم : 2.1 Gb
کیفیت : پخش آنلاین فیلم
ثبت دیدگاه شما

نظرات کاربران