نایس مووی

دانلود فیلم Amsterdam 2022

دانلود فیلم آمستردام Amsterdam 2022 زیرنویس فارسی

( دانلود رایگان فیلم Amsterdam 2022 با لینک مستقیم )

خلاصه داستان : در دهه 1930، سه دوست شاهدقتلی می شوند که یکی از ظالمانه ترین توطئه های تاریخ آمریکا را کشف می کنند.

 

کمی در مورد فیلم Amsterdam 2022 آمستردام

در سال 1918، برت برندسن توسط والدین همسرش برای جنگیدن در جنگ جهانی اول فرستاده می شود. برت در حالی که در فرانسه مستقر است، با سرباز هارولد وودزمن آشنا می شود و با آن دوست می شود. بعد از اینکه برت و هارولد در نبرد آسیب دیدند، توسط والری ووز، پرستاری عجیب و غریب که با ترکش‌هایی که از سربازان خارج می‌شود، هنر می‌سازد، به سلامت برمی‌گردند.

این سه به آمستردام نقل مکان می‌کنند، جایی که با هم زندگی می‌کنند و دوستان صمیمی می‌شوند تا اینکه برت به شهر نیویورک برمی‌گردد تا با همسرش باشد. هارولد که عاشق والری شده و یک رابطه عاشقانه ضعیف را با او آغاز کرده است، برای رفتن به نیویورک و تحقق آرزوهای خود برای وکیل شدن آنجا را ترک می کند.

آمستردام یک فیلم کمدی مهیج محصول سال ۲۰۲۲ به نویسندگی، کارگردانی و تهیه‌کنندگی دیوید او راسل است. این فیلم به رهبری کریستین بیل، مارگو رابی و جان دیوید واشنگتن، گروهی از بازیگران شامل کریس راک، آنیا تیلور جوی، زویی سالدانا، مایک مایرز، مایکل شانون، تیموتی اولیفانت، آندریا رایزبورو، تیلور سویفت، ماتیاس شوئنارتز، الساندرو را به عهده دارد. نیولا، رامی مالک و رابرت دنیرو. این بازی در 7 اکتبر 2022 توسط 20th Century Studios در ایالات متحده منتشر شد.

کیفیت : 480 حجم : 886 Mb
کیفیت : 720 حجم : 1.2 Gb
کیفیت : 1080 حجم : 2.4 Gb
کیفیت : 1080 HQ حجم : 3.3 Gb
کیفیت : Bluray حجم : 9.2 Gb
کیفیت : پخش آنلاین فیلم
ثبت دیدگاه شما

نظرات کاربران