نایس مووی

فیلم analyze this 1999 دوبله فارسی

دانلود فیلم تحلیلش کن Analyze This 1999 دوبله فارسی

( دانلود Analyze This 1999 با کیفیت بالا )

خلاصه داستان : کمدی درباره روانپزشکی که بیمار شماره یک او یک رئیس اوباش ناامن است.

 

اندکی درباره فیلم Analyze This 1999 تحلیلش کن

رئیس اوباش پل ویتی و مشاورش مانهتا در حال گفتگو در مورد یک جلسه آینده و مشکلات امروزی مافیا در هنگام ناهار هستند. درست همانطور که مانتا به پل هشدار می دهد که مراقب پریمو سیندونه (یک مافیوز نوظهور که می خواهد کاپو دی توتی کاپی شود) باشد، افراد مسلح از کنار مانتا می رانند و می کشند. پل به سختی فرار می کند.

روانپزشک بن سوبل تاکید می کند: پسرش از اولین ازدواجش در جلسات او جاسوسی می کند، بیمارانش به اندازه کافی چالش برانگیز نیستند و عروسی او با لورا مک نامارا در راه است. بن یک ماشین متعلق به پل را عقب می اندازد و صندوق عقب باز می شود و مردی را نشان می دهد که در داخل بسته شده و دهان بسته شده است که بن و پسرش متوجه آن نمی شوند. جلی، یکی از مردان پل، تقصیر را بر عهده می گیرد، اما بن کارت ویزیت خود را به جلی می دهد تا در صورت تغییر نظرش در مورد غرامت با او تماس بگیرد.

تحلیلش کن یک فیلم کمدی مافیایی آمریکایی محصول 1999 به کارگردانی هارولد رامیس است که به همراه کنت لونرگان نمایشنامه نویس و پیتر تولان فیلمنامه را نوشته است. داستان درباره یک مافیوز بحران زده (رابرت دنیرو) است که از یک روانپزشک بی میل (بیلی کریستال) کمک می گیرد.

کیفیت : 480 حجم : 568 Mb
کیفیت : 720 حجم : 815 Mb
کیفیت : 1080 حجم : 1.6 Gb
کیفیت : 1080 HQ حجم : 2.2 Gb
کیفیت : پخش آنلاین فیلم
ثبت دیدگاه شما

نظرات کاربران