نایس مووی

دانلود فیلم angrezi medium 2020 با دوبله فارسی

دانلود فیلم مدرسه انگلیسی Angrezi Medium 2020

( دانلود رایگان فیلم Angrezi Medium 2020 با دوبله فارسی )

خلاصه داستان : زمانی که دخترش تصمیم می گیرد تحصیلات خود را در لندن ادامه دهد، یک تاجر سخت کوش راجستانی تمام تلاش خود را برای تحقق رویاهای او انجام می دهد.

 

اندکی در مورد فیلم Angrezi Medium 2020 مدرسه انگلیسی

Champak Bansal یک مرد بیوه و یک شیرینی فروشی در اودایپور، راجستان است. او اغلب با برادر ناتنی‌اش گوپی، که یک شیرینی‌فروشی رقیب را اداره می‌کند، دعوا می‌کند، اما آنها به شدت به یکدیگر علاقه دارند.

تاریکا دختر چمپک همیشه آرزوی سفر و تحصیل در خارج از کشور را در سر داشته است. چمپک اگرچه از نظر تحصیلی ضعیف است، به شدت از رویای او حمایت می کند، و با کمی تلاش، رتبه بالایی را در امتحانات نهایی مدرسه کسب می کند، به اندازه ای که بتواند بورسیه تحصیلی از دانشگاه تروفورد لندن، که با مدرسه او همکاری می کند، کسب کند. .

در روز سالانه مدرسه، چمپک متوجه می شود که مهمان اصلی قاضی چهدا است که چند روز قبل ساعتی را به عنوان رشوه از گوپی پذیرفته بود تا بتواند حق نام قاسیترم را به دست آورد. او روی صحنه می رود و قاضی را که در صحبت هایش بر صداقت و ارزش ها تاکید کرده بود، لو می دهد، بی آنکه بداند او شوهر مدیر مدرسه است. صبح روز بعد، او با مدیر مدرسه در خانه اش ملاقات می کند و از او طلب بخشش می کند، اما او نامه بورس تحصیلی تاریکا را تکه تکه می کند و روی صورتش می اندازد. او قول داد تاریکا را به لندن بفرستد.

مدرسه انگلیسی (ترجمه: رسانه انگلیسی) یک فیلم درام کمدی هندی زبان هندی محصول سال ۲۰۲۰ به کارگردانی هومی آداجانیا است که تحت عنوان تولید مدوک فیلمز تولید شده است. عرفان خان، رادیکا مدان، دیپاک دوبریال و کارینا کاپور خان، دنباله معنوی فیلم هندی مدیوم 2017 است. فیلمبرداری در اودایپور در 5 آوریل 2019 آغاز شد و تا جولای در لندن به پایان رسید. این آخرین فیلم عرفان بود که قبل از مرگش در 29 آوریل 2020 اکران شد.

کیفیت : 480 حجم : 840 Mb
کیفیت : 720 حجم : 1.2 Gb
کیفیت : 1080 حجم : 2.3 Gb
کیفیت : 1080 HQ حجم : 3.2 Gb
کیفیت : پخش آنلاین فیلم
ثبت دیدگاه شما

نظرات کاربران