نایس مووی

دانلود فیلم Aquaman and the Lost Kingdom 2022

دانلود فیلم Aquaman and the Lost Kingdom 2022

( download aquaman and the lost kingdom 2022 movie )

خلاصه داستان : هنوز خلاصه داستانی برای این فیلم منتشر نشده است.

Aquaman and the Lost Kingdom

فیلم Aquaman 2 and the Lost Kingdom 2022

آکوامن و پادشاهی گم‌شده (Aquaman and the Lost Kingdom) یک فیلم در دست تولید ابرقهرمانی آمریکایی، بر پایهٔ شخصیت آکوامن از دی‌سی کامیکس است. ساخت این فیلم بر عهدهٔ دی‌سی فیلمز، د سفرن کمپانی و اتومیک مانسترز پروداکشنز است و برای توزیع توسط برادران وارنر پیکچرز برنامه‌ریزی شده‌است. در نظر گرفته شده که این فیلم دنباله آکوامن (۲۰۱۸) و سیزدهمین فیلم در دنیای توسعه‌یافته دی‌سی (DCEU) باشد. این فیلم به کارگردانی جیمز وان از فیلم‌نامه‌ای به قلم دیوید لسلی جانسون-مک‌گلدریک ساخته خواهد شد و جیسون موموآ در نقش آرتور کاری / آکوامن، درکنار بازیگرانی نظیر امبر هرد، پاتریک ویلسون، دولف لاندگرن و یحیی عبدالمتین دوم به ایفای نقش خواهند پرداخت.

موموآ در طول ساخت فیلم نخست، ایدهٔ داستانی برای دنبالهٔ آکوامن را طرح کرد، اما وان نمی‌خواست برای ساخت فیلم بعدی عجله کند. او موافقت کرد که بر ساخت دنباله در ژانویه ۲۰۱۹ نظارت کند و یک ماه پس از آن جانسون-مک‌گلدریک برای نوشتن فیلم‌نامهٔ این فیلم قرار داد بست. تأیید شد که کارگردانی این فیلم را در اوت ۲۰۲۰ بر عهده می‌گیرد و گفت که این فیلم در جهانی‌سازی آکوامن نخست گسترش خواهد یافت. او عنوان این دنباله را در ژوئن ۲۰۲۱ اعلام کرد و فیلم‌برداری آن در همان ماه در لندن آغاز شد.

آکوامن و پادشاهی گم‌شده برای انتشار در ۲۵ آذرِ سال ۱۴۰۱ برنامه‌ریزی شده‌است.

بازیگران

جیسون موموآ در نقش آرتور کاری / آکوامن: پادشاه نیمه آتلانتیس / نیمه انسان آتلانتیس که می‌تواند با سرعت مافوق صوت شنا کند و با آبزیان ارتباط برقرار کند.
امبر هرد در نقش مرا: شاهزاده خانم Xebel و دختر پادشاه نروس که می‌تواند آب را با استفاده از هیدروکینزیس کنترل کند و از راه دور با دیگر افراد آتلانتیک ارتباط برقرار کند.
پاتریک ویلسون در نقش اوشن مستر: برادر ناتنی آتلانتین آرتور و پادشاه سابق آتلانتیس
دولف لاندگرن در نقش پادشاه نروس: پادشاه Xebel و پدر مرا.
یحیی عبدالمتین دوم در نقش بلک مانتا: یک دزد دریایی بی رحم و مزدور دریای آزاد که از کت و شلواری با نیروی اتلانتین که آورم به او داده استفاده می‌کند.
تمورا موریسون در نقش توماس کاری: پدر آرتور.

 

ثبت دیدگاه شما

نظرات کاربران