نایس مووی

دانلود فیلم armageddon time

دانلود فیلم زمان آرماگدون Armageddon Time 2022 با زیرنویس فارسی

)
خلاصه داستان : داستانی آشنایی عمیقا شخصی پل و جانی را روایت می کند که در مورد استحکام خانواده و تعقیب نسلی رویای آمریکایی نیز می پردازد.

 

در مورد فیلم Armageddon Time 2022 زمان آرماگدون

داستان فیلم در سال 1980، در کوئینز، شهر نیویورک اتفاق می افتد. زمانی که در اولین روز تحصیل مدرسه در کلاس ششم، پل گراف یهودی-آمریکایی به سرعت با یک آفریقایی-آمریکایی بازیگوش به نام جانی دوست می شود. با این حال، جانی به خاطر بازیگوشی یک سال از درس های مدرسه عقب ماند و زمانی که هر دو در کلاس به شوخی و خنده می‌پردازند، معلمشان زفتار سخت تری با آن ها به مرور زمان دارد. پل همچنین اغلب از تکالیف مدرسه خود عقب می ماند و به جای آن نقاشی می کشد.

زمان آرماگدون (به انگلیسی: Armageddon Time) یک فیلم درام آمریکایی محصول سال ۲۰۲۲ به نویسندگی، کارگردانی و تهیه‌کنندگی جیمز گری است. در این فیلم آن هاتاوی، جرمی استرانگ، بنکس رپتا، جیلین وب و آنتونی هاپکینز به ایفای نقش پرداخته اند. داستان با الهام از تجربیات دوران کودکی گری، پسر جوان یهودی-آمریکایی را دنبال می کند که با یک همکلاسی آفریقایی-آمریکایی دوست می شود و شروع به مبارزه با انتظارات خانواده اش می کند و در دنیایی پر از امتیاز، نابرابری و تعصب بزرگ می شود.

کیفیت : 480 حجم : 751 Mb
کیفیت : 720 حجم : 1.1 Gb
کیفیت : 1080 حجم : 2.0 Gb
کیفیت : 1080 HQ حجم : 2.8 Gb
کیفیت : Bluray حجم : 7.7 Gb
کیفیت : پخش آنلاین فیلم
ثبت دیدگاه شما

نظرات کاربران