نایس مووی

دانلود فیلم artemis fowl 2020

دانلود فیلم آرتمیس فاول Artemis Fowl 2020

)
خلاصه داستان : آرتمیس فاول، یک اعجوبه جنایتکار جوان، یک انجمن مخفی پری را شکار می کند تا پدر گمشده خود را پیدا کند.

 

کمی درباره فیلم Artemis Fowl 2020 آرتمیس فاول

در سواحل ایرلند، یک جنون رسانه‌ای در خانه فاول فرو می‌رود، جایی که مجموعه‌ای دزدیده شده از آثار معروف جهانی به تاجر ثروتمند، آرتمیس فاول مرتبط است. مالچ دیگومز که در عمارت دستگیر می شود، توسط اطلاعات بریتانیا بازجویی می شود و ادعا می کند که کارفرمای او “آکولوس” قدرتمند را دزدیده است. دیگومز با پیشنهاد اثبات وجود جادو، داستان آرتمیس فاول جونیور را روایت می کند.

سه روز قبل از آن، آرتمیس، یک نابغه دوازده ساله، در فاول مانور با پدر بیوه اش آرتمیس پدر، زندگی می کند که از قایق خود ناپدید می شود، متهم به سرقت چندین اثر باستانی گرانبها که در کشتی پیدا شده است. آرتمیس جونیور از یک چهره کلاهدار تماسی دریافت می کند. در حالی که پدرش را اسیر نگه می دارد، این شخصیت کلاهدار به آرتمیس سه روز فرصت می دهد تا آکولوس را که آرتمیس پدر آن را دزدیده و پنهان کرده است، بازیابی کند. Domovoi “Dom” Butler، محافظ آرتمیس، یک کتابخانه مخفی را به او نشان می دهد که در آن نسل های فول مدارک وجود موجودات جادویی را فهرست کرده اند.

آرتمیس فاول (به انگلیسی: Artemis Fowl) یک فیلم ماجراجویی علمی فانتزی آمریکایی محصول سال ۲۰۲۰ است که بر اساس رمانی به همین نام اثر نویسنده ایرلندی، ایون کولفر، در سال ۲۰۰۱ ساخته شده است. این فیلم به کارگردانی کنت برانا، بر اساس فیلمنامه ای که توسط کانر مک فرسون و همیش مک کول نوشته شده است، بازیگرانی چون فردیا شاو، لارا مک دانل، جاش گاد، تامارا اسمارت، نونسو آنوزی، کالین فارل و جودی دنچ به ایفای نقش می پردازند. ماجراهای آرتمیس فاول دوم، یک اعجوبه دوازده ساله ایرلندی را شرح می دهد که با خدمتکار وفادار خود و همچنین یک کوتوله و یک پری متحد می شود تا پدرش، آرتمیس فاول اول، را که توسط ربوده شده نجات دهد. پری دیگری که به دنبال بازپس گیری اقلامی است که خانواده فاول دزدیده اند.

ثبت دیدگاه شما

نظرات کاربران