نایس مووی

فیلم حمله به فنلاند با زیرنویس فارسی

دانلود فیلم حمله به فنلاند Attack on Finland 2021

( دانلود Attack on Finland 2021 با لینک مستقیم )

خلاصه داستان : جشن روز استقلال فنلاند در 6 دسامبر با حمله به کاخ ریاست جمهوری به شدت متوقف شد. مجموعه ای از مهمانان برجسته به عنوان گروگان گرفته می شوند. افسر خدمات امنیتی مکس تانر (یاسپر پاکونن) به عنوان مذاکره کننده بحران گروگان گیری تعیین می شود و به زودی مشخص می شود که هدف اصلی در پشت حمله تروریستی، طرحی برای بی ثبات کردن امنیت اروپا است. تانر باید تصمیمات جسورانه و حتی دردناکی بگیرد تا بفهمد چه کسی پشت این حمله است. از این گذشته، نه تنها جان انسان ها، بلکه از آینده اروپا به عنوان یک کل محافظت می شود.

 

اندکی در مورد فیلم Attack on Finland 2021 حمله به فنلاند

پذیرایی روز استقلال فنلاند در شهر هلسینکی، پایتخت این کشور، زمانی که کاخ ریاست جمهوری توسط تروریست های صرب مورد حمله قرار می گیرد و رهبری دولت، از جمله رئیس جمهور کوسکیوو (رابرت انکل)، به گروگان گرفته می شود، به طرز بی ادبانه ای قطع می شود. ماکس تانر (یاسپر پاکونن) از پلیس امنیت به عنوان مذاکره کننده در بحران گروگان گیری منصوب می شود، که به عنوان بخشی از یک طرح بزرگتر برای تضعیف امنیت اروپا آشکار می شود. تانر باید تصمیمات جسورانه و دردناکی برای محافظت از زندگی و آینده اروپا بگیرد.

Omerta 6/12 (در نسخه ایالات متحده به عنوان حمله به فنلاند) یک فیلم اکشن و هیجان انگیز فنلاندی محصول سال 2021 به کارگردانی آکو لوهیمیز است که بر اساس رمان Ilkka Remes در سال 2006 6/12 ساخته شده است. داستان حمله ای را روایت می کند که تروریست های صرب در مراسم استقبال از روز استقلال به کاخ ریاست جمهوری برنامه ریزی کرده بودند. در این فیلم جاسپر پاکونن در نقش شخصیت اصلی مکس تانر، ماموری که SUPO را در عملیات پلیس مشترک اروپا نمایندگی می کند، بازی می کند. نقش های دیگر توسط Nanna Blondell، Sverrir Gudnason، Cathy Belton، Juhan Ulfsak، Dragomir Mrsic، Slaven Spanovic، Märt و Priit Pius، و Mirtel Pohla بازی می کنند.

کیفیت : 480 حجم : 783 Mb
کیفیت : 720 حجم : 1.1 Gb
کیفیت : 1080 حجم : 2.1 Gb
کیفیت : 1080 HQ حجم : 2.9 Gb
کیفیت : پخش آنلاین فیلم
ثبت دیدگاه شما

نظرات کاربران