نایس مووی

فیلم باهوبالی 2 دوبله فارسی

دانلود فیلم باهوبالی 2: فرجام Baahubali 2: The Conclusion 2017

( دانلود Baahubali 2: The Conclusion 2017 با لینک مستقیم )

خلاصه داستان : هنگامی که شیوا، پسر باهوبالی، از میراث او مطلع می شود، شروع به جستجوی پاسخ می کند. داستان او در کنار وقایع گذشته است که در پادشاهی ماهیشماتی رخ داده است.

 

کمی در مورد فیلم Baahubali 2: The Conclusion 2017 باهوبالی 2: فرجام

Kattappa همچنان روایت می کند که چگونه به قتل Amarendra Baahubali ختم شد. پس از غلبه بر کالاکیاها، آمارندرا باهوبالی به عنوان پادشاه آینده ماهیشماتی و بهالالادوا فرمانده کل آن اعلام می شود. Rajmata Sivagami به آمارندرا دستور می دهد تا به همراه Kattappa از پادشاهی و همسایگی آن بازدید کند. در طول تور، آمارندرا شاهد حمله دواسنا / تواسنای، شاهزاده خانم کونتالا، پادشاهی همسایه با ماهیشماتی است. او که عاشق او می شود، پس از دعوا به او نزدیک می شود و خود را به عنوان یک ساده لوح و یتیم نشان می دهد و کاتپا نقش عموی او را بازی می کند و برای کاری در کاخ سلطنتی پذیرفته می شود.  او از سیواگامی خواستگاری دواسنا می کند. راجماتا که از احساسات آمارندرا نسبت به دواسنا بی خبر بود، به بهالالادوا اطمینان می دهد و فرستاده ای را به کونتالا می فرستد، که پیشنهاد ازدواج را به روشی حامی ارائه می دهد. یک Devasena توهین شده پیشنهاد را با پاسخی تند رد می کند. سیواگامی که از شنیدن پاسخ او عصبانی شده بود، دستوری به آمارندرا می‌فرستد که دواسنا را به عنوان اسیر نزد ماهیشماتی بیاورند.

Baahubali 2: The Conclusion یک فیلم هندی اکشن حماسی محصول سال ۲۰۱۷ به کارگردانی S. S. Rajamouli است که نویسندگی فیلم را با V. Vijayendra Prasad انجام داده است. توسط Shobu Yarlagadda و Prasad Devineni تحت پرچم Arka Media Works تولید شد. این فیلم که همزمان به زبان‌های تلوگو و تامیل ساخته شده است، گروهی از بازیگران شامل پرابهاس، رانا داگوباتی، آنوشکا شتی، تامانا، رامیا کریشنا، ساتیاراج، ناسار و سابباراجو را در خود دارد. داستان فیلم در هند قرون وسطایی می گذرد و رقابت خواهر و برادری بین آمارندرا باهوبالی و بهالالادوا را دنبال می کند. دومی علیه اولی توطئه می کند و او را به دست Kattappa می کشد. سال ها بعد، پسر آمارندرا برای انتقام مرگش برمی گردد.

کیفیت : 480 حجم : 1.1 Gb
کیفیت : 720 حجم : 1.5 Gb
کیفیت : 1080 حجم : 2.9 Gb
کیفیت : 1080 HQ حجم : 4.0 Gb
کیفیت : پخش آنلاین فیلم
ثبت دیدگاه شما

نظرات کاربران