نایس مووی

فیلم baby's day out 1994

دانلود فیلم روز گردش بچه Baby’s Day Out 1994

( دانلود Baby's Day Out 1994 با کیفیت بالا )

خلاصه داستان : پس از اینکه سه آدم ربا کودکی را که ربوده اند از دست می دهند، پلیس و آدم ربایان هر دو به دنبال کودک می روند.

 

اندکی در مورد فیلم Baby’s Day Out 1994 روز گردش بچه

بنینگتون آستین “بینک” کاتول چهارم، پسر نوزادان اجتماعی لارین و بنینگتون آستین “بینگ” کاتول سوم، در عمارتی در حومه شیکاگو زندگی می کند و به تازگی در صفحات اجتماعی روزنامه ظاهر می شود.

سه جنایتکار بسیار دست و پا چلفتی، ادگار “ادی” ماوزر، نوربرت “نوربی” لبلاو و ویکتور “ویکو” رایلی، خود را به عنوان عکاس نوزاد از روزنامه در می آورند و او را می ربایند و 5 میلیون دلار باج می خواهند. با این حال، پس از آدم ربایی، جنایتکاران در کنترل بینک در آپارتمان خود مشکل دارند. نوربی سعی می‌کند با خواندن کتاب داستان مورد علاقه‌اش، «بی‌بی‌ز روز بیرون» (یا به قول خودش «بو-بو») او را بخواباند، اما خودش از کسالت به خواب می‌رود و بینک را رها می‌کند. با نگاهی به کتاب، بینک متوجه پرنده‌ای روی صفحه و سپس یکی کنار پنجره می‌شود. او آن را دنبال می کند و با موفقیت از دست ربایندگانش دور می شود. تعقیب و گریز بعدی با سقوط ادی از ساختمان و داخل سطل زباله به اوج خود می رسد. نوربی و ویکو او را نجات می دهند و شروع به تعقیب بینک در سراسر شهر می کنند.

Baby’s Day Out یک فیلم کمدی ماجراجویی آمریکایی محصول 1994 به کارگردانی پاتریک رید جانسون و نویسندگی جان هیوز است که تهیه کننده فیلم نیز بوده است. جو مانتگنا، لارا فلین بویل، جو پانتولیانو و برایان هیلی در این فیلم به ایفای نقش پرداخته اند. خلاصه داستان: ربوده شدن یک نوزاد ثروتمند توسط سه جنایتکار، فرار و ماجراجویی بعدی او در شیکاگو در حالی که توسط جنایتکاران تعقیب می شود، می باشد.

کیفیت : 480 حجم : 612 Mb
کیفیت : 720 حجم : 876 Mb
کیفیت : 1080 حجم : 1.7 Gb
کیفیت : 1080 HQ حجم : 2.4 Gb
کیفیت : پخش آنلاین فیلم
ثبت دیدگاه شما

نظرات کاربران