نایس مووی

فیلم benhur 1959 دوبله فارسی

دانلود فیلم بن هور Ben-Hur 1959 دوبله فارسی

( دانلود Ben-Hur 1959 با کیفیت عالی )

خلاصه داستان : پس از خیانت به یک شاهزاده یهودی و فرستاده شدن به بردگی توسط یک دوست رومی در اورشلیم قرن اول، او آزادی خود را باز می یابد و برای انتقام برمی گردد.

 

اندکی در مورد فیلم Ben-Hur 1959 بن هور

در مقدمه، نوزادی در بیت لحم در میان چوپانان متولد می شود و مغان در غاری از او دیدن می کنند.

در سال 26 پس از میلاد، یهودا بن هور یک شاهزاده و تاجر یهودی ثروتمند در اورشلیم است که با مادرش میریام و خواهرش تیرزا زندگی می کند. برده وفادار خانواده، تاجر سیمونیدس، به همراه دخترش، استر، به دیدار می رود. جودا و استر با دیدن همدیگر برای اولین بار از دوران کودکی عاشق یکدیگر می شوند، اما او با دیگری نامزد می شود. پس از چندین سال دوری از اورشلیم، دوست دوران کودکی یهودا، مسالا، به عنوان فرمانده قلعه آنتونیا باز می گردد. مسالا به شکوه رم و قدرت امپراتوری آن اعتقاد دارد، در حالی که یهودا وقف ایمان خود و آزادی قوم یهود است. این اختلاف باعث ایجاد تنش بین دوستان می شود و پس از صدور اولتیماتوم مسالا و درخواست از یهودا برای تحویل شورشیان احتمالی به مقامات رومی منجر به جدایی آنها می شود.

بن هور یک فیلم حماسی مذهبی آمریکایی محصول 1959 به کارگردانی ویلیام وایلر، تهیه‌کنندگی سم زیمبالیست و با بازی چارلتون هستون به عنوان شخصیت اصلی است. بازسازی فیلم صامت 1925 با عنوانی مشابه، از رمان 1880 لو والاس بن هور: داستان مسیح اقتباس شده است. فیلمنامه به کارل تونبرگ منتسب است، اما شامل مشارکت‌هایی از مکسول اندرسون، اس. ان. بهرمن، گور ویدال و کریستوفر فرای است.

کیفیت : 480 حجم : 1.3 Gb
کیفیت : 720 حجم : 1.9 Gb
کیفیت : 1080 حجم : 3.7 Gb
کیفیت : 1080 HQ حجم : 5.1 Gb
کیفیت : پخش آنلاین فیلم
ثبت دیدگاه شما

نظرات کاربران