نایس مووی

دانلود فیلم Blizzard of Souls 2020

دانلود فیلم Blizzard of Souls 2020

( download blizzard of souls 2020 movie )

خلاصه داستان : آرتورز پس از از دست دادن مادر و خانه اش ، در پیوستن به ارتش آرامش می یابد. با این حال ، جنگ چیزی نیست که او تصور می کرد.

Blizzard of Souls

درباره ی فیلم Blizzard of Souls 2020

Blizzard of Souls (به لتونی: Dvēseļu putenis) یا تفنگدار (عنوان بریتانیا)  یک درام تاریخی لتونی در سال 2019 به کارگردانی Dzintars Dreibergs است.  این فیلم در 8 نوامبر 2019 در لتونی  و در 20 فوریه 2020 در سطح بین المللی در بازار فیلم اروپا به نمایش درآمد. این فیلم اقتباسی از رمان الکساندرس گرونز به همین نام است که درباره خدمت وی به عنوان تفنگدار لتونیایی در جنگ جهانی اول نوشته شده است. این فیلم به عنوان ورودی لتونی برای بهترین فیلم بلند بین المللی در نود و سومین دوره جوایز اسکار انتخاب شد ، اما نامزد نشد.

داستان

پس از مشاهده تیراندازی مادرش توسط نیروهای متجاوز آلمانی ، آرتورس شانزده ساله به همراه پدرش تصمیم می گیرند در گردان های ملی تفنگچیان لتونی ارتش شاهنشاهی روسیه ثبت نام کنند تا امید انتقام بگیرند و شکوه پیدا کنند. آرتورس در جنگ جهانی اول در جبهه شرقی می جنگد ، جایی که پدر و برادر خود را از دست می دهد و به سرعت ناامید می شود. سرانجام ، آرتورس به کشور تازه اعلام شده خود باز می گردد تا در جنگ استقلال لتونی بجنگد و همه چیز را از ابتدا شروع کند.

تولید

اوتو برانتویکس ، بازیگر نقش اصلی آرتورس ، علی رغم نداشتن سابقه بازیگری ، از بین 1300 نامزد انتخاب شد. وزیر دفاع سابق ، ریموندز برگمانیس ، در این فیلم ظاهر شد ، در حالی که وزیر دفاع وقت ، آرتیس پابریکس ، به عنوان یک بازیگر اضافی ظاهر شد. چندین صحنه از نبرد در مکانهایی که نبردهای تاریخی در آن اتفاق افتاده بود ، فیلمبرداری شد. والدیس سلمیچ برای فیلمبرداری خود از مفهوم کریستین برگر مبنی بر اجتناب از عکس های ثابت با استفاده از یک لنز عریض برای عکس های متوسط و نمای نزدیک ، و همچنین فیلم پسر ساول ، ساخته لازلو نمس ، الهام گرفت.

کیفیت : 480 حجم : 666 مگابایت
کیفیت : 720 حجم : 973 مگابایت
کیفیت : 1080 حجم : 1.8 گیگابایت
کیفیت : 1080HQ حجم : 2.5 گیگابایت
ثبت دیدگاه شما

نظرات کاربران