نایس مووی

فیلم بلادشات 2020 دوبله فارسی

دانلود فیلم بلادشات Bloodshot 2020 دوبله فارسی

( دانلود Bloodshot 2020 با کیفیت بالا )

خلاصه داستان : ری گاریسون، یک سرباز کشته شده، با ابرقدرت ها دوباره انیمیشن می شود.

 

کمی در مورد فیلم Bloodshot 2020 بلادشات

پس از رهبری یک عملیات موفق نجات گروگان ها در مومباسا، سرباز آمریکایی ری گاریسون و همسرش جینا برای تعطیلات به یک شهر ساحلی ایتالیا در ساحل آمالفی سفر می کنند. آنها توسط گروهی از مزدوران به رهبری مارتین آکس ربوده می شوند، که می خواهد بداند ارتش ایالات متحده چگونه از گروگان ها و مکان آنها مطلع شده است. وقتی ری توضیح می دهد که نمی تواند پاسخ دهد، آکس جینا را جلوی او اعدام می کند. ری قول انتقام می‌دهد و تبر نیز ری را می‌کشد.

یک اشعه فراموشی در آزمایشگاه‌های Rising Spirit Technologies (RST)، شرکتی در کوالالامپور که متخصص در پیشرفت‌های سایبرنتیک برای پرسنل نظامی ناتوان آمریکایی است، بیدار می‌شود. مدیر عامل و دانشمند ارشد دکتر امیل هارتینگ به ری می گوید که او اولین سوژه انسانی موفق برنامه “Bloodshot” است که او را از طریق تزریق فناوری آزمایشی نانیت احیا و شفا می دهد که اکنون جایگزین کل جریان خون او شده است. این فناوری قدرت او را افزایش می دهد و جراحاتش را التیام می بخشد، اما نانیت ها باید به طور مرتب تعویض و شارژ شوند، در غیر این صورت او در نهایت تسلیم آسیب می شود و دوباره می میرد.

Bloodshot یک فیلم ابرقهرمانی آمریکایی محصول 2020 است که بر اساس شخصیتی به همین نام از کمیک های والیانت ساخته شده است. در نظر گرفته شده است که این اولین قسمت از یک سری فیلم باشد که در دنیای سینمایی مشترک Valiant Comics اتفاق می‌افتد. این فیلم به کارگردانی دیوید اس اف ویلسون (در اولین کارگردانی بلند خود) بر اساس فیلمنامه ای از جف وادلو و اریک هایسرر و داستانی از وادلو، با بازی وین دیزل در نقش اصلی، ایزا گونزالس، سم هیوگان، توبی کبل، و گای پیرس. داستان سربازی را دنبال می‌کند که در عملیات کشته شد، اما سازمانی که می‌خواهد از او به عنوان سلاح استفاده کند، با ابرقدرت‌ها به زندگی بازگردانده می‌شود.

کیفیت : 480 حجم : 695 Mb
کیفیت : 720 حجم : 981 Mb
کیفیت : 1080 حجم : 1.9 Gb
کیفیت : 1080 HQ حجم : 2.6 Gb
کیفیت : پخش آنلاین فیلم
ثبت دیدگاه شما

نظرات کاربران