نایس مووی

فیلم broken arrow 1950 دوبله فارسی

دانلود فیلم پیکان شکسته Broken Arrow 1950 دوبله فارسی

( دانلود Broken Arrow 1950 با لینک مستقیم )

خلاصه داستان : تام جفوردز سعی می کند بین مهاجران و آپاچی ها در قلمرو آریزونا صلح برقرار کند.

 

کمی درباره فیلم Broken Arrow 1950 پیکان شکسته

تام جفوردز با پسر 14 ساله آپاچی مجروح روبرو می‌شود که بر اثر اصابت گلوله در پشتش جان خود را از دست می‌دهد. جفوردز به پسر بچه آب می دهد و زخم هایش را درمان می کند. افراد قبیله پسر ظاهر می شوند و در ابتدا دشمنی می کنند، اما تصمیم می گیرند که جفوردز را آزاد کنند. با این حال، هنگامی که گروهی از جویندگان طلا نزدیک می‌شوند، آپاچی جفورد را می‌بندد و او را به درختی می‌بندد. درمانده، او را تماشا می کند که آنها به جستجوگران حمله می کنند و بازماندگان را شکنجه می کنند. سپس جنگجویان او را رها کردند اما به او هشدار دادند که دیگر وارد قلمرو آپاچی نشود.

هنگامی که جفوردز به توسان برمی گردد، با کاوشگری مواجه می شود که از کمین فرار کرده است. او روایت اغراق آمیز یک مرد از حمله را تصحیح می کند، اما بن اسلید ناباور است و نمی داند که چرا جفوردز پسر آپاچی را نکشته است. در عوض، جفوردز زبان و آداب و رسوم آپاچی را می آموزد و قصد دارد به نمایندگی از دوستش، میلت، که مسئول خدمات پستی در توسان است، به قلعه کوچیز برود. جفوردز وارد سنگر آپاچی می شود و با کوچیس گفتگو می کند که موافقت می کند پیک ها را از آنجا عبور دهد. جفوردز با یک دختر جوان آپاچی به نام سونسیاهری آشنا می شود و عاشق می شود.

پیکان شکسته یک فیلم وسترن آمریکایی محصول 1950 به کارگردانی دلمر دیوز و با بازی جیمز استوارت، جف چندلر و دبرا پاجت است. این فیلم بر اساس شخصیت‌های تاریخی ساخته شده است، اما داستان آن‌ها را به صورت دراماتیک تخیلی می‌کند. این فیلم نامزد سه جایزه اسکار شد و برنده جایزه گلدن گلوب برای بهترین فیلم ترویج تفاهم بین المللی شد. مورخان سینما گفته‌اند که این فیلم یکی از اولین فیلم‌های وسترن بزرگ پس از جنگ جهانی دوم بود که هندی‌ها را دلسوزانه نشان داد.

کیفیت : 480 حجم : 524 Mb
کیفیت : 720 حجم : 754 Mb
کیفیت : 1080 حجم : 1.5 Gb
کیفیت : 1080 HQ حجم : 2.0 Gb
کیفیت : پخش آنلاین فیلم
ثبت دیدگاه شما

نظرات کاربران