نایس مووی

دانلود فیلم Brothers by Blood 2020

دانلود فیلم Brothers by Blood 2020

( download brothers by blood 2020 movie )

خلاصه داستان : Brothers by Blood نام فیلمی اکشن و جنایی محصول سال ۲۰۲۰ به کارگردانی ژرمی گوئز می‌باشد. در خلاصه داستان این فیلم آمده است ، روایتی از زندگی یک خانواده ، فزار و نشیب‌‌ها ، دوستی‌ها و خیانت‌ها ، در دل دنیای خشن خلافکارهای فیلادلفیا و…
فیلم Brothers by Blood

فیلم Brothers by Blood

درباره ی فیلم Brothers by Blood 2020

برادران خونی (Brothers by Blood) (همچین با اسم صدای فیلادلفیا نیز شناخته می‌شود) یک فیلم سینمایی درام و جنایی محصول سال ۲۰۲۰ به نویسندگی، کارگردانی و تهیه کنندگی جرمی گوز ساخته شده و براساس رمان عشق برادرانه اثر پیت دکستر در سال ۱۹۹۱ ساخته شده‌است. در این فیلم ماتیاس خونارتس، یوئل کینامان، مایکا مونرو، پل اشنایدر، نیکلاس کروتی و رایان فیلیپ بازی می‌کنند.

اولین نمایش این فیلم در جشنواره فیلم آمریکایی دوویل در ۸ سپتامبر سال ۲۰۲۰ بود. در ۲۲ ژانویه ۲۰۲۱ توسط ورتیکال انترتینمنت اکران جهانی داشت.

تولید

در ماه مه ۲۰۱۸ اعلام شد که برای ساخت این فیلم که قرار بود در ماه آگوست در فیلادلفیا فیلمبرداری شود، ماتیاس خونارتس گرت هدلند و اسکوت مک‌نری برای بازیگری انتخاب شدند. در فوریه سال ۲۰۱۹، اعلام شد که یوئل کینامان، رایان فیلیپ پل اشنایدر و مایکا مونرو نیز پیوستند.

فیلمبرداری در مارس ۲۰۱۹ در شهر نیویورک آغاز شد.

کیفیت : 480 حجم : 583 مگابایت
کیفیت : 720 حجم : 820 مگابایت
کیفیت : 1080 حجم : 1.57 گیگابایت
کیفیت : 1080HQ حجم : 2.15 گیگابایت
ثبت دیدگاه شما

نظرات کاربران