نایس مووی

دوبله فارسی فیلم captain marvel 2019

دانلود فیلم کاپیتان مارول Captain Marvel 2019 دوبله فارسی

( دانلود Captain Marvel 2019 با لینک مستقیم )

خلاصه داستان : زمانی که زمین در وسط جنگ کهکشانی بین دو نژاد بیگانه گرفتار می شود، کارول دانورز به یکی از قدرتمندترین قهرمانان جهان تبدیل می شود.

 

اندکی درباره فیلم Captain Marvel 2019 کاپیتان مارول

در سال 1995، در سیاره هالا، پایتخت امپراتوری کری، ورس، عضو استارفورس، از فراموشی و کابوس‌های مکرر با یک زن مسن‌تر رنج می‌برد. یون راگ، مربی و فرمانده او، ورس را آموزش می‌دهد تا توانایی‌هایش را کنترل کند، در حالی که هوش عالی، هوش مصنوعی که بر کری حکومت می‌کند، از او می‌خواهد که احساساتش را کنترل کند.

در طی یک ماموریت برای نجات یک عامل مخفی که به گروهی از اسکرول‌ها، تغییر شکل‌دهنده‌های بیگانه که کری با آنها در حال جنگ هستند، نفوذ می‌کند، ورس توسط تالوس، فرمانده اسکرول دستگیر می‌شود. کاوشگری از خاطرات ورس آنها را به زمین هدایت می کند. Vers فرار می کند و در لس آنجلس سقوط می کند. حضور او باعث جذب S.H.I.E.L.D. ماموران نیک فیوری و فیل کولسون که تحقیقاتشان با حمله اسکرول قطع می شود. ورس در تعقیب و گریز متعاقب آن کریستالی حاوی خاطرات استخراج شده او را بازیابی می کند در حالی که فیوری یک Skrull را که جعل هویت کولسون است می کشد.

کاپیتان مارول یک فیلم ابرقهرمانی آمریکایی محصول 2019 است که بر اساس کامیکس مارول ساخته شده و شخصیت کارول دانورز / کاپیتان مارول را به نمایش می‌گذارد. این فیلم که توسط استودیو مارول تولید و توسط استودیو والت دیزنی موشن پیکچرز توزیع شده است، بیست و یکمین فیلم در دنیای سینمایی مارول (MCU) است. این فیلم توسط آنا بودن و رایان فلک نوشته و کارگردانی شده است و ژنو رابرتسون دورت نیز در فیلمنامه آن مشارکت داشته است. بری لارسون در نقش کارول دانورز در کنار ساموئل ال جکسون، بن مندلسون، جیمون هونسو، لی پیس، لاشانا لینچ، جما چان، آنت بنینگ، کلارک گرگ و جود لاو ایفای نقش می کند. داستان در سال 1995 اتفاق می افتد، دانورز پس از اینکه زمین در مرکز یک درگیری کهکشانی بین دو تمدن بیگانه گرفتار می شود، کاپیتان مارول می شود.

کیفیت : 480 حجم : 808 Mb
کیفیت : 720 حجم : 1.1 Gb
کیفیت : 1080 حجم : 2.2 Gb
کیفیت : 1080 HQ حجم : 3.0 Gb
کیفیت : پخش آنلاین فیلم
ثبت دیدگاه شما

نظرات کاربران