نایس مووی

فیلم کارتر با زیرنویس فارسی و دوبله

دانلود فیلم کارتر Carter 2022 زیرنویس فارسی و دوبله

( دانلود فیلم Carter 2022 با کیفیت بالا و حجم کم )

خلاصه داستان : یک مرد که مستقیماً به یک مأموریت خطرناک پرتاب می شود و هیچ یک از خاطراتش دست نخورده نیست، باید از مرگ فرار کند در حالی که سعی می کند بفهمد او کیست، چگونه به اینجا رسیده است و صدای مرموز در گوشش که او را "کارتر" صدا می کند، کیست؟

 

کمی درباره فیلم Carter 2022 کارتر

در بحبوحه یک بیماری همه گیر مرگبار ناشی از ویروسی که بیماران مبتلا را خشن و زامبی مانند می کند، منشاء آن از DMZ که قبلا ایالات متحده و کره شمالی را ویران کرده است، مردی در یک تخت غرق در خون در متل از خواب بیدار می شود. اتاقی در سئول، با یک زخم صلیب شکل در پشت سرش. ماموران مسلح سیا به او حمله می کنند که او را تهدید می کنند و محل اختفای دکتر جونگ بیونگ هو را می پرسند. او بدون هیچ خاطره ای از گذشته خود، نمی داند کیست یا چرا آنجاست، چه رسد به اینکه دکتر یونگ کیست. یک صدای زن در داخل گوش او که فقط او می تواند بشنود، به او می گوید که نامش کارتر است و اگر می خواهد زندگی کند باید دستورالعمل های او را دنبال کند. به دنبال صدا، او از اتاق فرار می کند و وارد یک حمام عمومی می شود که در آنجا با صدها نفر که سعی در کشتن او دارند روبرو می شود اما به لطف مهارت های مبارزه و کشتار او زنده می ماند.

کارتر (کره ای: 카터؛ RR: Kateo) یک فیلم اکشن و هیجان انگیز کره جنوبی به کارگردانی جونگ بیونگ گیل است که جو وون در نقش اصلی به همراه لی سونگ جائه، جونگ سوری و کیم بومین بازی می کند. این فیلم حول محور یک عامل فراموشی می چرخد که در میان یک بیماری همه گیر ویروس زامبی به وسط یک ماموریت مرموز پرتاب می شود. این توسط نتفلیکس در 5 آگوست 2022 منتشر شد.

کیفیت : 480 حجم : 798 Mb
کیفیت : 720 حجم : 1.1 Gb
کیفیت : 1080 حجم : 2.2 Gb
کیفیت : 1080 HQ حجم : 3.0 Gb
کیفیت : 480 حجم : 798 Mb
کیفیت : 720 حجم : 1.1 Gb
کیفیت : 1080 حجم : 2.2 Gb
کیفیت : 1080 HQ حجم : 3.0 Gb
کیفیت : پخش آنلاین فیلم
ثبت دیدگاه شما

نظرات کاربران