نایس مووی

دانلود فیلم confidential assignment 2 2022

دانلود فیلم ماموریت محرمانه 2 Confidential Assignment 2: International 2022

( دانلود رایگان فیلم Confidential Assignment 2: International 2022 با لینک مستقیم )

خلاصه داستان : داستان فیلم ریم چول ریونگ را دنبال می کند که در تعقیب یک سازمان جنایی وحشیانه و مخفی دوباره به کره جنوبی باز می گردد. همچنین وی دوباره با کانگ جین تائه همکاری می‌کند، کسی که داوطلب می‌شود با کره شمالی کار کند تا پس از اشتباهی که او را به بخش جرایم سایبری کشاند، به تیم تحقیقاتی بازگردد.

 

اندکی در مورد فیلم کره ای Confidential Assignment 2: International 2022 ماموریت محرمانه 2

در شهر نیویورک، جانگ میونگ جون، که رهبر یک سازمان جنایتکار کره شمالی است، قرار است به پیونگ یانگ منتقل شود، جایی که مقامات FBI توسط گانگسترهای کره شمالی مورد حمله قرار می گیرند و میونگ جون فرار می کند. همانطور که گفته می شود میونگ جون با استفاده از پاسپورت جعلی وارد سئول شد، دولت کره شمالی دوباره ایم چئول ریونگ را به سئول می فرستد تا او را بگیرد. کانگ جین تائه با چئول ریونگ ملاقات می کند و تصمیم می گیرد که تحقیقات را برای ردیابی میونگ جون از سر بگیرد، اما پروژه این دو توسط یک مامور اف بی آی به نام جک، که می خواهد جنایتکاران کره شمالی را به اتهام کشتن مقامات FBI به ایالات متحده بازگرداند، متوقف می شود. . آنها توافق می کنند که در آن عملیات به همکاری سه جانبه کره ای ها و آمریکایی ها گسترش یابد. این سه نفر چگونه میونگ جون را دستگیر می کنند که هسته اصلی طرح را تشکیل می دهد.

ماموریت محرمانه 2: بین المللی (کره ای: 공조2: 인터내셔날) یک فیلم کمدی اکشن کره جنوبی به کارگردانی لی سوک هون است. این به عنوان دنباله فیلم 2017 Confidential Assignment است. در این فیلم هیون بین، یو هه جین، ایم یون آه، دانیل هنی و جین سون کیو ایفای نقش می کنند. این فیلم در 7 سپتامبر 2022 منتشر شد.

کیفیت : 480 حجم : 843 Mb
کیفیت : 720 حجم : 1.2 Gb
کیفیت : 1080 حجم : 2.3 Gb
کیفیت : 1080 HQ حجم : 3.2 Gb
کیفیت : Bluray حجم : 8.8 Gb
کیفیت : پخش آنلاین فیلم
ثبت دیدگاه شما

نظرات کاربران