نایس مووی

دانلود فیلم هندی cuttputlli

دانلود فیلم عروسک خیمه شب بازی Cuttputlli 2022

( دانلود فیلم Cuttputlli 2022 با لینک مستقیم )

خلاصه داستان : وقتی شهری کوچک در کابوس قتل‌های زنجیره‌ای غوطه‌ور می‌شود، پلیس تازه‌کار، آرجان، دست به تعقیب حقیقت می‌زند و توطئه‌ای وحشتناک را افشا می‌کند.

 

کمی درباره فیلم Cuttputlli 2022 عروسک خیمه شب بازی

جسد سامیکشا دانش آموز 15 ساله که به طرز وحشیانه ای به قتل رسیده بود کشف شد. آرژان ستی فیلمساز مشتاقی است که می خواهد فیلمی درباره بیماران روانی بسازد. پس از طردهای متعدد از سوی تهیه‌کنندگان فیلم و فشار خانواده‌اش، او با کمک برادر همسرش ناریندر سینگ، که خود یک افسر پلیس است، در پلیس هیماچال پرادش یک SI می‌شود. در حالی که ارجان رتبه قابل توجهی دارد، به دلیل عدم تجربه پلیس با او مانند یک تازه کار رفتار می شود. او با خواهرش سیما، ناریندر و دخترشان پیال به خانه می‌رود. پایال در مدرسه دچار مشکل می شود و از ارژن کمک می خواهد، بنابراین در مدرسه با معلم او دیویا آشنا می شود و آنها عاشق هم می شوند. او همچنین با خواهرزاده دیویا که مشکل شنوایی و گفتار دارد، Iti دوست می شود.

Cuttputlli (ترجمه: Puppet) یک فیلم هندی جنایی روان‌شناختی  زبان هندی محصول ۲۰۲۲ به کارگردانی Ranjit M. Tewari است که از فیلم تامیل ۲۰۱۸ Ratsasan بازسازی شده است. این فیلم توسط Pooja Entertainment با بازی آکشی کومار در نقش اصلی با راکول پریت سینگ، جاشوا لیکلر، چاندراچور سینگ و سارگون مهتا تولید شده است.

کیفیت : 480 حجم : 836 Mb
کیفیت : 720 حجم : 1.2 Gb
کیفیت : 1080 حجم : 2.3 Gb
کیفیت : 1080 HQ حجم : 3.2 Gb
کیفیت : Bluray حجم : 8.7 Gb
کیفیت : پخش آنلاین فیلم
ثبت دیدگاه شما

نظرات کاربران