نایس مووی

فیلم شیفت روز با زیرنویس فارسی

دانلود فیلم شیفت روز Day Shift 2022 زیرنویس فارسی

( دانلود فیلم Day Shift 2022 با کیفیت بالا و حجم کم )

خلاصه داستان : پدری سخت کوش و یقه آبی که فقط می خواهد یک زندگی خوب برای دختر 8 ساله تیز هوشش فراهم کند. کار معمولی او در نظافت استخر دره سان فرناندو پیشانی برای منبع درآمد واقعی او است: شکار و کشتن خون آشام ها.

 

کمی درباره فیلم Day Shift 2022 شیفت روز

فیلم با باد یابلونسکی، مردی از طبقه کارگر، در حال تمیز کردن استخر شروع می شود. پس از اطمینان از پاک بودن ساحل، باد به خانه ای در مجاورت نفوذ می کند و با دو خون آشام – یک زن مسن و یک مرد جوان که در آنجا زندگی می کنند – روبرو می شود. پس از یک مبارزه طولانی، او خون آشام ها را می کشد و دندان های آنها را در می آورد. گفته می‌شود که کار باد شکار و کشتن خون‌آشام‌ها است و دندان‌های آن‌ها با دندان‌های خون‌آشام‌های مسن‌تر، به نام “Elders”، به‌عنوان یک چک حقوقی فروخته می‌شود، که به دستمزد بالاتری دستور می‌دهد. بعداً مشخص شد که دندان‌های نیش تنها چیزی است که خون‌آشام‌ها نمی‌توانند دوباره تولید کنند و همچنین نمی‌توانند بدون آن زندگی کنند. باد سعی می‌کند دندان‌هایش را در رهنی بفروشد، اما قیمت‌های پیشنهادی پایین است و کمکی به مشکلات مالی‌اش نمی‌کند. باد به شدت به پول نیاز دارد زیرا همسر سابقش قصد دارد با دخترش به فلوریدا نقل مکان کند زیرا شهریه مدرسه خصوصی او بسیار زیاد است. باد برای پرداخت قبوض مدرسه و همچنین تامین هزینه بریس برای دخترش، مجبور می شود به اتحادیه شکار خون آشام ها که از آنجا اخراج شده بود، به دلیل شیوه شکار پرخطر و تهاجمی اش که بسیاری از پروتکل های اتحادیه را نقض می کرد، بازگردد.

شیفت روز (به انگلیسی: Day Shift) یک فیلم کمدی ترسناک اکشن آمریکایی محصول 2022 به کارگردانی جی جی پری در اولین کارگردانی خود، با فیلمنامه ای از تایلر تایس و شی هاتن، بر اساس داستانی از تایس است. جیمی فاکس، دیو فرانکو، ناتاشا لیو بوردیزو، میگان گود، کارلا سوزا، استیو هوی، اسکات ادکینز و اسنوپ داگ در این فیلم به ایفای نقش پرداخته اند.

کیفیت : 480 حجم : 719 Mb
کیفیت : 720 حجم : 1.0 Gb
کیفیت : 1080 حجم : 1.9 Gb
کیفیت : 1080 HQ حجم : 2.7 Gb
کیفیت : پخش آنلاین فیلم
ثبت دیدگاه شما

نظرات کاربران