نایس مووی

دانلود رایگان مستند dinasurs the final day 20222

دانلود مستند دایناسورها: روز نهایی Dinosaurs – the Final Day 2022

( دانلود رایگان مستند Dinosaurs - the Final Day 2022 با زیرنویس فارسی چسبیده )

خلاصه داستان : سر دیوید آتنبرو این مستند برجسته را ارائه می کند که با جزئیات بی سابقه ای، دنیای گمشده آخرین روزهای دایناسورها را زنده می کند.

 

کمی در مورد مستند Dinosaurs – the Final Day 2022 دایناسورها: روز نهایی

سر دیوید آتنبرو این مستند برجسته را ارائه می کند که با جزئیات بی سابقه ای، دنیای گمشده آخرین روزهای دایناسورها را زنده می کند. رابرت دی پالما، دیرینه شناس، با جستجو در تپه های داکوتای شمالی، کشفی باورنکردنی در قبرستانی ماقبل تاریخ به نام تانیس انجام می دهد – موجودات فسیل شده ای که به طرز شگفت انگیزی مانند اجساد یافت شده در پمپئی به خوبی حفظ شده اند. در حالی که دپالما به دنبال شواهدی است که می تواند روزهای پایانی دایناسورها را روشن کند، پیشرفته ترین VFX سر دیوید را در زمان به کرتاسه پسین منتقل می کند تا شاهد موجوداتی باشد که در تانیس در پایان عصر زندگی می کردند. از دایناسورها در همین حال، تکنیک های اسکن پیشرفته اسرار فسیل شده ای را آشکار می کند که می تواند درک ما را از انقراض دایناسورها یک بار برای همیشه تغییر دهد.

آتنبورو و سایر دیرینه شناسان با استفاده از مکان فسیلی تانیس در سازند نهر جهنم به عنوان مدرک، سعی می کنند انقراض دایناسورها و سیارکی را که تصور می شود آنها را در 66 میلیون سال پیش کشته است، جمع آوری کنند.

در یک صبح بهاری، 66 میلیون سال پیش، تانیس یک ساحل شنی در لبه رودخانه ای در نزدیکی دریای داخلی غربی بود. پتروسارها در تعداد زیادی جمع می شوند تا لانه کنند و بچه هایشان را بزرگ کنند، یک تیرانوزاروس رکس به تخم هایش می پردازد و دو تریسراتوپ بر فراز قلمرویی در جنگل درست فراتر از لبه آب می چرخند. در همین حال، خود رودخانه مملو از انبوهی از موجودات آبزی و نیمه آبزی است، از جمله لاک‌پشت‌های Baenid، ماهیان خاویاری، ماهی پارویی و باله‌های کمان، به‌علاوه Thescelosaurus که از آب به عنوان مزیتی برای فرار از شکارچیان بزرگ‌تر استفاده می‌کند. پستانداران کیسه دار اولیه نیز در تانیس رشد می کنند، اگرچه آنها بیشتر وقت خود را به نقب زدن در زمین و چرخیدن در زیر درختان می گذرانند تا از حیوانات دیگری که این بانک شنی را خانه خود می کنند دوری کنند.

دایناسورها: روز آخر با دیوید آتنبرو (با عنوان آخرالزمان دایناسور در ایالات متحده) یک برنامه مستند بریتانیایی است که در 15 آوریل 2022 از BBC One پخش شد. این مستند توسط دیوید آتنبرو ارائه شده است، این مستند آخرین روزهای دایناسورهای غیر پرنده، 66 میلیون نفر را دنبال می کند.

کیفیت : 480 حجم : 589 Mb
کیفیت : 720 حجم : 838 Mb
کیفیت : 1080 حجم : 1.6 Gb
کیفیت : 1080 HQ حجم : 2.2 Gb
کیفیت : پخش آنلاین
ثبت دیدگاه شما

نظرات کاربران