نایس مووی

دانلود رایگان فیلم دکتر استرنج در چند جهانی دیوانگی

دانلود فیلم دکتراسترنج در چندجهانی دیوانگی Doctor Strange in the Multiverse of Madness 2022

( دانلود رایگان Doctor Strange in the Multiverse of Madness 2022 با زیرنویس فارسی چسبیده )

خلاصه داستان : دکتر استفان استرنج طلسم ممنوعه ای می زند که راه را به روی چندجهانی باز می کند، از جمله نسخه های جایگزینی از خودش، که تهدیدشان برای بشریت برای نیروهای ترکیبی استرنج، وانگ و واندا ماکسیموف بسیار بزرگ است.

 

اندکی درباره فیلم Doctor Strange in the Multiverse of Madness 2022 دکتر استرنج در چند جهانی دیوانگی

آمریکا چاوز و نسخه ای از دکتر استفان استرنج در حالی که به دنبال کتاب ویشانتی هستند توسط یک شیطان در فضای بین کیهان ها تعقیب می شوند. استرنج کشته می‌شود و چاوز به‌طور تصادفی پورتالی ایجاد می‌کند که خود و جسد استرنج را به زمین-616 منتقل می‌کند، [N 1] جایی که نسخه جهان استرنج با کمک جادوگر عالی، وونگ، چاوز را از دست یک دیو اختاپوس نجات می‌دهد. چاوز توضیح می دهد که شیاطین او را شکار می کنند زیرا او قدرت سفر در چندجهانی را دارد.

استرنج با تشخیص رونهای جادوگری بر روی شیاطین، از واندا ماکسیموف برای کمک مشورت می کند تا متوجه شود که او مسئول حملات است. ماکسیموف از زمان تصاحب دارکلد و تبدیل شدن به جادوگر اسکارلت، معتقد است که کنترل جهان چندگانه با قدرت چاوز به او اجازه می‌دهد تا با بیلی و تامی، بچه‌هایی که در دوران حضورش در وست‌ویو خلق کرده بود، دوباره متحد شود. ماکسیموف به کامار تاج حمله می کند و بسیاری از جادوگران را می کشد. چاوز به طور تصادفی خود و استرنج را از زمین-616 خود به زمین-838 در سراسر جهان چندگانه منتقل می کند. ماکسیموف از دارکهلد برای «راه رفتن رویایی» استفاده می‌کند و کنترل همتای خود یعنی Earth-838 را که با بیلی و تامی خودش در حومه شهر زندگی می‌کند، در دست می‌گیرد. یک جادوگر بازمانده خود را قربانی می کند تا Darkhold را نابود کند و راه رفتن رویایی را بشکند. سپس ماکسیموف وانگ را مجبور می‌کند تا او را به کوه وونداگور، منبع قدرت دارکلد برساند..

دکتر استرنج در چند جهان جنون (به انگلیسی: Doctor Strange in the Multiverse of Madness) یک فیلم ابرقهرمانی آمریکایی محصول سال ۲۰۲۲ است که بر اساس کامیکس مارول با شخصیت دکتر استرنج ساخته شده است. این فیلم که توسط استودیو مارول تولید و توسط استودیو والت دیزنی موشن پیکچرز توزیع شده است، دنباله‌ای بر فیلم دکتر استرنج (2016) و بیست و هشتمین فیلم در دنیای سینمایی مارول (MCU) است. این فیلم به کارگردانی سام ریمی، نویسندگی مایکل والدرون، و بندیکت کامبربچ در نقش استفن استرنج، در کنار الیزابت اولسن، چیوتل اجیوفور، بندیکت وانگ، زوچیتل گومز، مایکل استهلبرگ و ریچل مک آدامز ساخته شده است. در این فیلم، استرنج از آمریکا چاوز (گومز)، نوجوانی که قادر به سفر در جهان چندگانه است، از واندا ماکسیموف (اولسن) محافظت می کند.

کیفیت : 480 حجم : 794 Mb
کیفیت : 720 حجم : 1.1 Gb
کیفیت : 1080 حجم : 2.2 Gb
کیفیت : 1080 HQ حجم : 3.0 Gb
کیفیت : 480 حجم : 793 Mb
کیفیت : 720 حجم : 1.1 Gb
کیفیت : 1080 حجم : 2.2 Gb
کیفیت : 1080 HQ حجم : 3.0 Gb
کیفیت : پخش آنلاین فیلم
ثبت دیدگاه شما

نظرات کاربران
  • امیر 21 خرداد 1401

    کیفیت پرده س؟

    • مدیر سایت 22 خرداد 1401

      سلام دوست عزیز. فیلم همه ی کیفیت های 480 – 720 – 1080 و 1080 HQ رو داره.