نایس مووی

فیلم el cid 1961 دوبله فارسی

دانلود فیلم ال سید El Cid 1961 دوبله فارسی

( دانلود El Cid 1961 با کیفیت بالا )

خلاصه داستان : قهرمان افسانه ای اسپانیایی رودریگو دیاز دی ویوار (معروف به ال سید) بر یک انتقام خانوادگی و دسیسه دادگاه غلبه می کند تا از اسپانیای مسیحی در برابر مورها دفاع کند.

 

کمی درباره فیلم El Cid 1961 ال سید

ژنرال بن یوسف از سلسله آلموروید همه امیران اندلس را به شمال آفریقا فراخوانده است. او آنها را به خاطر همزیستی مسالمت آمیز با همسایگان مسیحی خود که در تضاد با رؤیای او برای تسلط بر جهان اسلام است، تنبیه می کند. امیران با دستور از سرگیری خصومت با مسیحیان به اسپانیا باز می گردند در حالی که بن یوسف ارتش خود را برای تهاجم تمام عیار آماده می کند.

دون رودریگو دیاز د ویووار، در راه عروسی خود با دونا ژیمنا، یک شهر اسپانیایی را از دست ارتش مهاجم موری نجات می دهد. دو نفر از امیران، المؤتمین از ساراگوسا و الکادر از والنسیا، اسیر می شوند. رودریگو که بیشتر به صلح علاقه مند است تا انتقام جویی، زندانیان خود را تا ویوار اسکورت می کند و آنها را آزاد می کند به شرطی که دیگر هرگز به سرزمین های متعلق به پادشاه فردیناند کاستیا حمله نکنند. امیران او را “El Cid” (اسپانیایی کاستیلی به عربی میلورد: “Al Sidi”) اعلام می کنند و با او بیعت می کنند.

ال سید یک فیلم تاریخی درام حماسی محصول سال ۱۹۶۱ به کارگردانی آنتونی مان و تهیه‌کنندگی ساموئل برونستون است. این فیلم بر اساس زندگی جنگ‌سالار کاستیلیایی قرن یازدهم، رودریگو دیاز د ویوار، به نام «ال سید» (از عربی as-sidi) است. در این فیلم چارلتون هستون در نقش اصلی و سوفیا لورن در نقش دونا زیمنا بازی می‌کنند.

کیفیت : 480 حجم : 1.1 Gb
کیفیت : 720 حجم : 1.5 Gb
کیفیت : 1080 حجم : 3.0 Gb
کیفیت : 1080 HQ حجم : 4.2 Gb
کیفیت : پخش آنلاین فیلم
ثبت دیدگاه شما

نظرات کاربران