نایس مووی

دانلود فیلم الویس با زیرنویس فارسی

دانلود فیلم الویس Elvis 2022 زیرنویس فارسی چسبیده

( دانلود فیلم Elvis 2022 )

خلاصه داستان : زندگی نماد موسیقی آمریکایی الویس پریسلی، از دوران کودکی او تا تبدیل شدن به یک ستاره راک و سینما در دهه 1950 در حالی که رابطه پیچیده ای با مدیر خود، سرهنگ تام پارکر حفظ می کند.

 

اندکی در مورد فیلم Elvis 2022 الویس

در سال 1997، مدیر سابق الویس پریسلی، سرهنگ تام پارکر، به دلیل سکته مغزی در بستر مرگ است. او با پرستاری از اعتیاد به قمار که او را فقیر کرده است، به گذشته نگاه می کند که چگونه برای اولین بار با پادشاه آینده راک اند رول ملاقات کرد.

الویس که بیشتر توسط مادر دلسوزش گلدیس بزرگ شده بود، دوران کودکی خود را در فقیرترین نقاط می سی سی پی گذراند. او در ماجراهای کمیک کاپیتان مارول جونیور و مخصوصاً در ترانه راه فراری پیدا می کند، اگرچه زمانی که با والدینش به ممفیس نقل مکان می کند، به دلیل شیفتگی اش به موسیقی آفریقایی-آمریکایی خیابان بیل ممفیس توسط همسالانش مورد تمسخر قرار می گیرد. . در این زمان، پارکر یک کارناوال “هاکستر” است که خود را یک P.T مدرن تصور می کند. بارنوم. اگرچه پارکر با خواننده کانتری هنک اسنو همکاری می کند، پارکر بلافاصله با شنیدن صدای “سیاه صدای” هنرمند سفید پوست در تک آهنگ پیشگامانه “That’s All Right” متوجه پتانسیل متقاطع الویس می شود. در آن شب، او الویس را در اجرای هایرید لوئیزیانا می بیند و او را یک نوازنده با استعداد می یابد.

الویس یک فیلم درام موزیکال بیوگرافی محصول ۲۰۲۲ به کارگردانی باز لورمن است که به همراه سم برومل، کریگ پیرس و جرمی دونر فیلمنامه را نوشته است. این فیلم زندگی نماد راک اند رول، خواننده و بازیگر الویس پریسلی را از دیدگاه مدیرش، سرهنگ تام پارکر، دنبال می کند. آستین باتلر در نقش اصلی با تام هنکس در نقش پارکر و اولیویا دی جونگ، هلن تامسون و ریچارد راکسبورگ در نقش اصلی بازی می‌کنند.

کیفیت : 480 حجم : 872 Mb
کیفیت : 720 حجم : 1.2 Gb
کیفیت : 1080 حجم : 2.4 Gb
کیفیت : 1080 HQ حجم : 3.3 Gb
کیفیت : پخش آنلاین فیلم
ثبت دیدگاه شما

نظرات کاربران