وب سایت نایس مووی در سامانه سازمان ساماندهی پایگاه های کشور ثبت شده است و مطابق قوانین این سازمان عمل می کند.
فیلم دوبله فارسی دانلود فیلم امپراطور Emperor 2012 دوبله فارسی

دانلود فیلم امپراطور Emperor 2012 دوبله فارسی

دانلود فیلم امپراطور Emperor 2012 دوبله فارسی

ژانر : تاریخی ، جنگی ، درام

زبان فیلم : Fa

محصول : آمریکا ، ژاپن

سال ساخت : 2012

بازیگران : Eriko Hatsune ، Matthew Fox ، Tommy Lee Jones

کارگردان : Peter Webber

رده سنی  بالای 13

با تسلیم ژاپنی ها در پایان جنگ جهانی دوم، ژنرال فلرز وظیفه دارد تصمیم بگیرد که آیا امپراتور هیروهیتو به عنوان جنایتکار جنگی به دار آویخته شود یا خیر. تلاش او برای یافتن آیا، دانشجوی مبادله ای که سال ها قبل در ایالات متحده با او ملاقات کرده بود، بر حکم او تأثیر گذاشت.

 

اندکی در مورد فیلم Emperor 2012 امپراطور

سرتیپ بونر فلرز به عنوان بخشی از نیروی اشغالگر به ژاپن فرستاده می شود. او وظیفه دستگیری جنایتکاران جنگی ژاپن از جمله نخست وزیر سابق هیدکی توجو را بر عهده دارد. قبل از حرکت، او به طور خصوصی به مترجم ژاپنی خود، تاکاهاشی، دستور می دهد تا دوست دختر ژاپنی خود، آیا شیمادا را پیدا کند.

پس از دستگیری توجو، فرمانده عالی نیروهای متفقین، ژنرال داگلاس مک آرتور، به فلرز اطلاع می دهد که امپراتور هیروهیتو را نمی توان به عنوان جنایتکار جنگی محاکمه کرد. انجام این کار می تواند منجر به شورش شود، اما مردم آمریکا می خواهند که امپراتور به خاطر اقدامات ژاپن محاکمه شود. مک آرتور به فلرز ده روز فرصت می دهد تا درباره امپراتور تحقیق کند. وقتی تاکاهاشی به فلرز اطلاع می دهد که آپارتمان آیاا در توکیو بمباران شده است، به او دستور می دهد تا در زادگاهش، شیزوئوکا، تحقیق کند.

فلرز و کارکنانش فهرستی از افرادی که در زمان شروع جنگ به امپراتور هیروهیتو مشاوره می دادند تهیه می کنند. هیچ یک از ژاپنی هایی که با آمریکایی ها دوست هستند در میان آنها نیستند و برای اطلاعات بیشتر به توجو متوسل می شوند. او نام فومیمارو کونو، نخست وزیر سابق را به آنها می دهد. فلرز سپس از کونوئه می‌پرسد که آیا امپراتور مسئول شروع جنگ بوده است و کونوئه هیچ مدرک قطعی ارائه نمی‌کند، اما فلرز را به کویچی کیدو، لرد نگهبان مهر مخفی هدایت می‌کند.

امپراطور یک فیلم درام تاریخی آمریکایی-ژاپنی محصول ۲۰۱۲ به کارگردانی پیتر وبر است که اولین فیلم او در پنج سال گذشته است. تامی لی جونز و متیو فاکس به ترتیب در نقش ژنرال داگلاس مک آرتور و سرتیپ بونر فلرز ایفای نقش می کنند.

ارسال نظر ...

  • در انتظار تایید : 0
  • تایید شده : 0 نظر
نظر شما پس از بررسی و تایید مدیران سایت منتشر خواهد شد...
هنوز نظری ثبت نشده است ، اولین نفری باشید که نظر میدهید !