نایس مووی

فیلم emperor 2012 دوبله فارسی

دانلود فیلم امپراطور Emperor 2012 دوبله فارسی

( دانلود Emperor 2012 با کیفیت بالا )

خلاصه داستان : با تسلیم ژاپنی ها در پایان جنگ جهانی دوم، ژنرال فلرز وظیفه دارد تصمیم بگیرد که آیا امپراتور هیروهیتو به عنوان جنایتکار جنگی به دار آویخته شود یا خیر. تلاش او برای یافتن آیا، دانشجوی مبادله ای که سال ها قبل در ایالات متحده با او ملاقات کرده بود، بر حکم او تأثیر گذاشت.

 

اندکی در مورد فیلم Emperor 2012 امپراطور

سرتیپ بونر فلرز به عنوان بخشی از نیروی اشغالگر به ژاپن فرستاده می شود. او وظیفه دستگیری جنایتکاران جنگی ژاپن از جمله نخست وزیر سابق هیدکی توجو را بر عهده دارد. قبل از حرکت، او به طور خصوصی به مترجم ژاپنی خود، تاکاهاشی، دستور می دهد تا دوست دختر ژاپنی خود، آیا شیمادا را پیدا کند.

پس از دستگیری توجو، فرمانده عالی نیروهای متفقین، ژنرال داگلاس مک آرتور، به فلرز اطلاع می دهد که امپراتور هیروهیتو را نمی توان به عنوان جنایتکار جنگی محاکمه کرد. انجام این کار می تواند منجر به شورش شود، اما مردم آمریکا می خواهند که امپراتور به خاطر اقدامات ژاپن محاکمه شود. مک آرتور به فلرز ده روز فرصت می دهد تا درباره امپراتور تحقیق کند. وقتی تاکاهاشی به فلرز اطلاع می دهد که آپارتمان آیاا در توکیو بمباران شده است، به او دستور می دهد تا در زادگاهش، شیزوئوکا، تحقیق کند.

فلرز و کارکنانش فهرستی از افرادی که در زمان شروع جنگ به امپراتور هیروهیتو مشاوره می دادند تهیه می کنند. هیچ یک از ژاپنی هایی که با آمریکایی ها دوست هستند در میان آنها نیستند و برای اطلاعات بیشتر به توجو متوسل می شوند. او نام فومیمارو کونو، نخست وزیر سابق را به آنها می دهد. فلرز سپس از کونوئه می‌پرسد که آیا امپراتور مسئول شروع جنگ بوده است و کونوئه هیچ مدرک قطعی ارائه نمی‌کند، اما فلرز را به کویچی کیدو، لرد نگهبان مهر مخفی هدایت می‌کند.

امپراطور یک فیلم درام تاریخی آمریکایی-ژاپنی محصول ۲۰۱۲ به کارگردانی پیتر وبر است که اولین فیلم او در پنج سال گذشته است. تامی لی جونز و متیو فاکس به ترتیب در نقش ژنرال داگلاس مک آرتور و سرتیپ بونر فلرز ایفای نقش می کنند.

کیفیت : 480 حجم : 518 Mb
کیفیت : 720 حجم : 734 Mb
کیفیت : 1080 حجم : 1.4 Gb
کیفیت : 1080 HQ حجم : 1.9 Gb
کیفیت : پخش آنلاین فیلم
ثبت دیدگاه شما

نظرات کاربران