نایس مووی

فیلم escape from pertoria دوبله فارسی

دانلود فیلم فرار از پرتوریا Escape from Pretoria 2020

( دانلود Escape from Pretoria 2020 با لینک مستقیم )

خلاصه داستان : فرار از پرتوریا که بر اساس فرار واقعی دو اسیر سیاسی از زندان ساخته شده است، یک تریلر مسابقه ای و ضد زمان است که در روزهای پرالتهاب آپارتاید آفریقای جنوبی اتفاق می افتد.

 

کمی درباره فیلم Escape from Pretoria 2020 فرار از پرتوریا

در سال 1979، تیم جنکین و استفان لی دو سفیدپوست آفریقای جنوبی هستند که ماموریت های ضد آپارتاید را در آفریقای جنوبی انجام می دهند. آنها دستگیر و تحت تعقیب قرار می گیرند. جنکین به دوازده سال و لی به هشت سال محکوم شدند. در دادگاه، لی تلاش می کند تا فرار کند اما بی فایده است. آنها به زندان پرتوریا منتقل می شوند و با دنیس گلدبرگ، یک زندانی سیاسی مسن که به خاطر فعالیت قبلی علیه آپارتاید، چهار حبس ابد را می گذراند، ملاقات می کنند. او طناب ها را به آنها نشان می دهد اما آنها را از تلاش برای فرار منصرف می کند.

جنکین و لی با یک زندانی دیگر به نام لئونارد فونتین درباره فرار صحبت می کنند. آنها ساکن می شوند و به کارهای روزمره خود می پردازند، اما جنکین شروع به تجزیه و تحلیل زندان و فکر کردن به راه هایی برای فرار می کند. او اقلامی را از مغازه چوب می دزدد تا کلیدهای چوبی را بسازد که قفل ها را به سلول هایشان بچسباند. او شب ها به صورت مخفیانه در اطراف زندان می چرخد و برای سایر قفل ها کلید درست می کند. لی و جنکین این کلیدها را در باغ زندان دفن می کنند و از آن مراقبت می کنند و تدارک بسیاری دیگر برای فرار خود می کنند.

فرار از پرتوریا (به انگلیسی: Escape from Pretoria) یک فیلم زندان استرالیایی محصول ۲۰۲۰ به نویسندگی و کارگردانی فرانسیس عنان است که بر اساس فرار واقعی سه زندانی سیاسی در آفریقای جنوبی در سال ۱۹۷۹ با بازی دانیل رادکلیف و دانیل وبر ساخته شده است. این بر اساس کتاب سال 2003 Inside Out: Escape from Pretoria Prison اثر تیم جنکین، یکی از فراریان، ساخته شده است.

کیفیت : 480 حجم : 667 Mb
کیفیت : 720 حجم : 962 Mb
کیفیت : 1080 حجم : 1.9 Gb
کیفیت : 1080 HQ حجم : 2.6 Gb
کیفیت : پخش آنلاین فیلم
ثبت دیدگاه شما

نظرات کاربران