نایس مووی

فیلم اقدامات فوق العاده دوبله فارسی

دانلود فیلم اقدامات فوق العاده Extraordinary Measures 2010

( دانلود Extraordinary Measures 2010 با لینک مستقیم )

خلاصه داستان : یک درام با محوریت تلاش‌های جان و آیلین کراولی برای یافتن محققی که ممکن است درمانی برای اختلال ژنتیکی نادر دو فرزندشان داشته باشد.

 

اندکی درباره فیلم Extraordinary Measures 2010 اقدامات فوق العاده

جان کراولی (برندان فریزر) و همسرش آیلین (کری راسل)، یک زوج پورتلندی هستند که دو فرزند از سه فرزندشان از بیماری پومپ رنج می برند، یک ناهنجاری ژنتیکی که معمولاً بیشتر کودکان را قبل از تولد دهم سالگی آنها می کشد. جان، یک مدیر تبلیغات، با رابرت استونهیل (هریسون فورد)، محققی در نبراسکا که تحقیقات ابتکاری برای درمان آنزیمی برای این بیماری نادر انجام داده است، تماس می گیرد. جان و آیلین برای کمک به تحقیقات استون‌هیل و آزمایش‌های بالینی مورد نیاز پول جمع‌آوری می‌کنند. جان این وظیفه را تمام وقت به عهده می گیرد تا جان فرزندانش را نجات دهد و یک شرکت تحقیقاتی بیوتکنولوژی راه اندازی می کند که با سرمایه گذاران خطرپذیر و سپس تیم های رقیب محققان همکاری می کند. این کار برای Stonehill که در حال حاضر شبانه روز کار می کند بسیار دلهره آور است. از آنجایی که زمان کم می شود، طغیان عصبانی استون هیل مانع از ایمان شرکت به او می شود و انگیزه سود ممکن است امیدهای جان را بر هم بزند. محققان برای نجات کودکان مبتلا به این بیماری با زمان رقابت می کنند.

اقدامات فوق العاده یک فیلم درام پزشکی آمریکایی محصول سال ۲۰۱۰ با بازی برندان فریزر، هریسون فورد و کری راسل است. این اولین فیلم تولید شده توسط CBS Films، بخش فیلم CBS Corporation بود که فیلم را در 22 ژانویه 2010 اکران کرد. این فیلم در مورد پدر و مادری است که یک شرکت بیوتکنولوژی را تشکیل می دهند تا دارویی برای نجات جان فرزندان خود ایجاد کنند. این فیلم بر اساس داستان واقعی جان و آیلین کراولی است که فرزندانشان به بیماری پومپ مبتلا هستند. فیلم در سنت پل، اورگان فیلمبرداری شده است.

کیفیت : 480 حجم : 603 Mb
کیفیت : 720 حجم : 858 Mb
کیفیت : 1080 حجم : 1.6 Gb
کیفیت : 1080 HQ حجم : 2.3 Gb
کیفیت : پخش آنلاین فیلم
ثبت دیدگاه شما

نظرات کاربران