نایس مووی

فیلم پدر عروس با زیرنویس فارسی

دانلود فیلم پدر عروس Father of the Bride 2022

( دانلود Father of the Bride 2022 با لینک مستقیم )

خلاصه داستان : پدری از طریق منشور روابط چندگانه در یک قبیله بزرگ و پراکنده کوبایی-آمریکایی، با عروسی آینده دخترش کنار می آید.

 

اندکی در مورد فیلم Father of the Bride 2022 پدر عروس

معمار مشهور بیلی (اندی گارسیا) و همسرش اینگرید (گلوریا استفان) هررا یک زوج کوبایی-آمریکایی ساکن میامی با دو دختر، سوفیا (آدریا آرجونا) فارغ‌التحصیل اخیر دانشکده حقوق و کورا (ایزابلا مرسد) طراح مد شورشی هستند. در مشاوره زوج ها، اینگرید به بیلی می گوید که از رفتار معتاد به کار و لجبازی او به اندازه کافی خسته شده است و می خواهد طلاق بگیرد. مشاور آنها به آنها می گوید که فوراً به دختران خود بگویید. اینگرید می خواهد آن را بعد از آن روز بعد از ورود سوفیا برای ملاقات اعلام کند، اما سوفیا ابتدا اعلام می کند که با وکیل همکار آدان کاستیلو (دیگو بونتا) نامزد کرده است و آنها می خواهند یک ماه دیگر با هم ازدواج کنند. بیلی و اینگرید توافق می کنند که طلاق خود را تا بعد از عروسی مخفی نگه دارند. بیلی در مورد ازدواج سوفیا و تمایل او برای نقل مکان به مکزیک با آدان برای کار در یک سازمان غیرانتفاعی به جای ماندن در ایالات متحده مردد است. این دو بیشتر با هم اختلاف نظر دارند زیرا بیلی می خواهد عروسی بزرگ و سنتی کوبایی داشته باشد در حالی که صوفیه و آدان خواهان یک مراسم کوچکتر هستند. در همین حال، سوفیا از کورا می‌خواهد تا لباس عروسی و لباس‌های ساقدوش‌هایش را بپوشد و از برنامه‌ریز عروسی عجیب و غریب آنها ناتالی ونس (کلویی فاینمن) ناراضی است.

پدر عروس یک فیلم کمدی رمانتیک آمریکایی محصول سال ۲۰۲۲ به کارگردانی گاز آلازراکی و نویسندگی مت لوپز است که بر اساس رمانی به همین نام نوشته ادوارد استریتر در سال ۱۹۴۹ ساخته شده است. در این فیلم اندی گارسیا، گلوریا استفان، آدریا آرجونا، ایزابلا مرسدس، دیگو بونتا و کلوئی فاینمن به ایفای نقش پرداخته اند. این سومین نسخه فیلمبرداری شده داستان است، پس از فیلم اصلی 1950 و بازسازی سال 1991. این فیلم توسط Plan B Entertainment تولید شده است و در ۱۶ ژوئن ۲۰۲۲ توسط Warner Bros. Pictures و HBO Max منتشر شد.

کیفیت : 480 حجم : 494 Mb
کیفیت : 720 حجم : 697 Mb
کیفیت : 1080 حجم : 1.3 Gb
کیفیت : 1080 HQ حجم : 1.8 Gb
کیفیت : پخش آنلاین فیلم
ثبت دیدگاه شما

نظرات کاربران