نایس مووی

دانلود فیلم father stu 2022 با دوبله و زیرنویس فارسی

دانلود فیلم پدر استو Father Stu 2022 زیرنویس و دوبله فارسی

( دانلود Father Stu 2022 با کیفیت بالا )

خلاصه داستان : زندگی پدر استوارت لانگ را دنبال می‌کند، یک کشیش بوکسوری که در طول سفرش از خودویرانگری به رستگاری، الهام‌بخش افراد بی‌شماری بود.

 

کمی درباره فیلم Father Stu 2022 پدر استو

استوارت لانگ یک بوکسور آماتور اهل هلنا، مونتانا با دهان بد و رابطه ای آشفته با مادر و پدرش الکلی است. برادرش استفان در سن شش سالگی درگذشت که منجر به شکافی در خانواده شد و باعث دشمنی والدینش با مذهب شد. او به جنوب کالیفرنیا نقل مکان می کند تا به عنوان یک بازیگر تلاش کند، و در یک فروشگاه مواد غذایی شغلی پیدا می کند، به این دلیل که همه برای خرید مواد غذایی خرید می کنند و ارتباط در صنعت سرگرمی آسان تر خواهد بود. او به دلیل یک DUI دستگیر می شود و تلاش می کند تا کامیون پدرش را بدزدد تا به آزمون آزمایشی برود.

او در حین کار در فروشگاه با زنی به نام کارمن ملاقات می کند که او را به یکی از محله های کاتولیک محلی ردیابی می کند، جایی که او معلم داوطلب مدرسه یکشنبه است. کارمن در ابتدا در برابر پیشرفت‌هایش مقاومت می‌کند، اما استو پافشاری می‌کند. او به او می گوید که حتی به این فکر نمی کند که با او قرار بگذارد مگر اینکه غسل تعمید بگیرد. استو موافقت می کند و RCIA را در محله آغاز می کند. او با یکی از همشهریانش به نام هام دوست می شود، اما یکی دیگر به نام یعقوب او را تحقیر می کند. هم هام و هم یعقوب به سمت حوزه علمیه می روند. استو در محله غسل تعمید می یابد. او و کارمن شروع به قرار ملاقات می کنند و بعداً با والدین او ملاقات می کند.

پدر استو (به انگلیسی: Father Stu) یک فیلم درام زندگی‌نامه‌ای محصول ۲۰۲۲ به نویسندگی و کارگردانی روزالیند راس در اولین کارگردانی خود است. مارک والبرگ در این فیلم نقش آفرینی می‌کند که در نقش استوارت لانگ، یک کشیش کاتولیک به بوکسور تبدیل شده است که از میوزیت بدن رنج می‌برد.

کیفیت : 480 حجم : 813 Mb
کیفیت : 720 حجم : 1.1 Gb
کیفیت : 1080 حجم : 2.2 Gb
کیفیت : 1080 HQ حجم : 3.0 Gb
کیفیت : 480 حجم : 813 Mb
کیفیت : 720 حجم : 1.1 Gb
کیفیت : 1080 حجم : 2.2 Gb
کیفیت : 1080 HQ حجم : 3.0 Gb
کیفیت : پخش آنلاین فیلم
ثبت دیدگاه شما

نظرات کاربران