نایس مووی

ُسریال برای تمام بشریت با زیرنویس فارسی

دانلود سریال برای تمام بشریت For All Mankind 2019 زیرنویس فارسی

( دانلود سریال For All Mankind 2019 با لینک مستقیم )

خلاصه داستان : در یک نسخه جایگزین از سال 1969، اتحاد جماهیر شوروی ایالات متحده را تا ماه شکست داد و مسابقه فضایی برای دهه ها با چالش ها و اهداف بزرگتر ادامه یافت.

 

اندکی در مورد سریال For All Mankind 2019 برای تمام بشریت

در یک جدول زمانی جایگزین، در سال 1969 یک فضانورد شوروی به نام الکسی لئونوف، اولین انسانی است که روی ماه فرود آمد. این نتیجه روحیه ناسا را ویران می کند، اما تلاش آمریکا برای رسیدن به عقب را نیز تسریع می کند. با تأکید اتحاد جماهیر شوروی بر تنوع با گنجاندن یک زن در فرودهای بعدی، ایالات متحده مجبور است با سرعت، آموزش زنان و اقلیت هایی را که عمدتاً از دهه های اولیه اکتشاف فضایی ایالات متحده کنار گذاشته شده بودند، هماهنگ کند. هر فصل بعدی ده سال بعد اتفاق می افتد، فصل دوم در دهه 1980 و فصل 3 در دهه 1990.

رونالد دی. مور توضیح داد که تاریخ در این سریال چگونه متفاوت بوده است: “سرگئی کورولف پدر برنامه فضایی شوروی بود؛ در واقعیت ما، او در اواسط دهه 60 در جریان یک عملیات در مسکو درگذشت. و پس از آن، ماه آنها درگذشت. برنامه واقعاً هرگز با هم جمع نشد… نقطه اختلاف ما این بود که کورولف زندگی می کند، … و او فرود آنها را بر ماه انجام داد.

برای همه بشریت یک مجموعه تلویزیونی درام علمی تخیلی آمریکایی است که توسط Ronald D. Moore، Matt Wolpert و Ben Nedivi ساخته و نوشته شده و برای Apple TV+ تولید شده است. این سریال تاریخچه ای متناوب را به تصویر می کشد که “چه اتفاقی می افتاد اگر مسابقه جهانی فضایی هرگز پایان نمی یافت” پس از موفقیت اتحاد جماهیر شوروی در اولین فرود خدمه ماه پیش از ایالات متحده آمریکا.

ثبت دیدگاه شما

نظرات کاربران