نایس مووی

دانلود فیلم Friends: The Reunion

دانلود فیلم Friends: The Reunion

( download friends the reunion movie )

خلاصه داستان : فیلم Friends: The Reunion ، مراسم تجدید دیدار سال 2021 مجموعه تلویزیونی کمدی آمریکایی «دوستان»، با حضور همه بازیگران اصلی آن را به تصویر می کشد.
فیلم Friends: The Reunion

فیلم Friends: The Reunion

درباره ی فیلم Friends: The Reunion

«دوستان: تجدید دیدار» (Friends: The Reunion)، که به نام «آنجایی که آن‌ها پیش هم بازگشتند» (The One Where They Get Back Together) نیز شناخته می‌شود، یک قسمت ویژه تجدید دیدار از مجموعه کمدی موقعیت آمریکایی دوستان است. بن وینستون کارگردان و تهیه‌کننده‌های اجرایی این قسمت ویژه کوین اس برایت، مارتا کافمن، دیوید کرین و شش بازیگر اصلی مجموعه در کنار وینستون، هستند.

این قسمت در ۲۷ مه ۲۰۲۱ از اچ‌بی‌او مکس پخش شد.

ساخت

هالیوود ریپورتر در ۱۲ نوامبر ۲۰۱۹ اعلام کرد وارنر برادرز تله‌ویژن در حال توسعه یک تجدید دیدار از مجموعه دوستان برای اچ‌بی‌او مکس است که شامل همه بازیگران و سازندگان می‌شود. در ۲۱ فوریه ۲۰۲۰ وارنر مدیا اعلام کرد که یک قسمت ویژه بدون فیلم‌نامه از دوستان با بازگشت همه بازیگران و سازندگان اصلی در راه است.

تهیه‌کننده‌های اجرایی این قسمت ویژه سازندگان آن کوین اس برایت، مارتا کافمن و دیوید کرین، شش بازیگر اصلی مجموعه، جنیفر آنیستون، کورتنی کاکس، لیسا کودرو، مت له بلانک، متیو پری و دیوید شویمر هستند. بن وینستون از طریق فولول ۷۳ تهیه‌کنندگی اجرایی و کارگردانی این قسمت را بر عهده دارد. وارنر برادرز تله‌ویژن نیز در تولید این قسمت نقش دارد.

فیلمبرداری

این قسمت در لس آنجلس، کالیفرنیا در صحنه ۲۴، که به نام «صحنه دوستان» نیز شناخته می‌شود، در وارنر برادرز استودیوز، بربنک فیلم‌برداری شد. این صحنه همان جایی بود که در آن فیلم‌برداری مجموعه دوستان از فصل دوم تا به آخر انجام گرفت.فیلم‌برداری این قسمت در آوریل ۲۰۲۱ آغاز شد. این کار دو بار به تاخثیر انداخته شد، یک بار در مارس ۲۰۲۰، که تاریخ اصلی آن ۲۳ مارس ۲۰۲۰ بود و باری دیگر در اوت ۲۰۲۰، که هر دو به دلیل دنیاگیری کووید-۱۹ بود.

این قسمت در برابر بینندگانی زنده که «بیشتر سیاهی‌لشکر، غربالگری‌شده از نظر کووید-۱۹ و استخدام شده بودند»، فیلم‌برداری شد.

کیفیت : 480 حجم : 599 مگابایت
کیفیت : 720 حجم : 877 مگابایت
کیفیت : 1080 حجم : 1.67 گیگابایت
کیفیت : 1080HQ حجم : 2.29 گیگابایت
ثبت دیدگاه شما

نظرات کاربران