نایس مووی

دانلود رایگان سریال halo 2022

دانلود سریال هیلو Halo 2022 زیرنویس فارسی

( دانلود رایگان Halo 2022 با زیرنویس فارسی چسبیده )

خلاصه داستان : یک مجموعه تلویزیونی ساخته شده بر اساس بازی ویدیویی "Halo" است که در آن بیگانگان موجودیت انسان را در یک رویارویی حماسی در قرن 26 تهدید می کنند.

 

کمی در مورد سریال Halo 2022 هیلو

Halo قرار است “یک درگیری حماسی قرن 26 بین بشریت و یک تهدید بیگانه به نام “پیمان” را دنبال کند.

کیکی ولفکیل، تهیه‌کننده اجرایی، فاش کرد که این سریال یک داستان مستقل است که در «خط زمانی نقره‌ای» خودش اتفاق می‌افتد که جدا از اصل و داستان اصلی فرنچایز فرارسانه‌ای است و نه یک ادامه، اقتباس، پیش‌درآمد یا دنباله. توضیح می دهد که آنها می خواستند به دو کانون Halo فرصتی بدهند تا به صورت جداگانه و متناسب با رسانه خود تکامل یابند. این تصمیم با نحوه اقتباس استودیو مارول از کمیک های مارول در دنیای سینمایی مارول مقایسه شده است.

Halo یک مجموعه تلویزیونی علمی تخیلی نظامی آمریکایی است که توسط کایل کیلن و استیون کین برای سرویس استریم Paramount+ بر اساس فرانچایز بازی ویدیویی به همین نام ساخته شده است. این مجموعه که توسط Showtime Networks، 343 Industries، Amblin TV، One Big Picture و Chapter Eleven تولید شده است، جنگ قرن بیست و ششمی بین فرماندهی فضایی سازمان ملل متحد و میثاق را دنبال می کند، یک اتحاد تئوکراتیک-نظامی متشکل از چندین نژاد بیگانه پیشرفته که مصمم به ریشه کن کردن نژاد بشر هستند. .

 

 

 

ثبت دیدگاه شما

نظرات کاربران