نایس مووی

دانلود فیلم Honor Society با زیرنویس فارسی

دانلود فیلم جامعه ی افتخاری Honor Society 2022 زیرنویس فارسی

( دانلود فیلم Honor Society 2022 با لینک مستقیم )

خلاصه داستان : تنها تمرکز آنر ورود به دانشگاه هاروارد است. آنر که مایل به انجام هر کاری که لازم است، نقشه‌ای می‌سازد تا سه رقیب برتر خود را از بین ببرد، تا زمانی که او به طور غیرمنتظره‌ای در بزرگترین رقابت خود قرار می‌گیرد، همه چیز تغییر می‌کند.

 

کمی در مورد فیلم Honor Society 2022 جامعه ی افتخاری

آنر رز یک کارشناس ارشد جاه طلب در جورج اچ. دبیرستان بوش که تمام دوران تحصیلی خود را وقف پذیرش در دانشگاه هاروارد کرده است، به این امید که بتواند از زندگی متوسط طبقه متوسط خود فرار کند. بخشی از این طرح (که شامل تظاهر به چندین علاقه نیز می شود) شامل دریافت توصیه نامه از مشاور راهنمایی او، آقای کالوین است. کالوین، یک نوازنده بداخلاق که علاقه‌ای نامناسب به آنر دارد، با دانشگاه ارتباط دارد و به او می‌گوید که او را به همراه سه دانشجوی دیگر برای توصیه در نظر می‌گیرد. او به سرعت استنباط می کند که آنها چه کسانی هستند: ورزشکار ستاره تراویس بیگینز، درونگرای خلاق کندی پارک، و مایکل دیپنیکی، آدم بی دست و پا اما از نظر آکادمیک درخشان. آنر تصمیم می گیرد تا با کمک دوستان “جعلی” اما و تالیا، همه آنها را از رقابت حذف کند.

جامعه ی افتخاری (به انگلیسی: Honor Society) یک فیلم کمدی آمریکایی محصول سال ۲۰۲۲ با بازی آنگوری رایس و گتن ماتارازو است. کارگردانی آن را اوران زگمن بر اساس فیلمنامه ای توسط دیوید آ. گودمن انجام داده است. در 29 ژوئیه 2022 در پارامونت+ منتشر شد، با نقدهای مثبت منتقدان، همراه با ستایش برای اجرای رایس، ماتارازو، و مینتز-پلاس.

کیفیت : 480 حجم : 548 Mb
کیفیت : 720 حجم : 775 Mb
کیفیت : 1080 حجم : 1.5 Gb
کیفیت : 1080 HQ حجم : 2.0 Gb
کیفیت : پخش آنلاین فیلم
ثبت دیدگاه شما

نظرات کاربران