نایس مووی

دانلود فیلم ایده اصلی

دانلود فیلم سینمایی ایده اصلی

( download ideh asli movie )

خلاصه داستان : فیلم ایده اصلی (Eide Asli) ایران و اسپانیا برای راه اندازی یک پروژه بزرگ در جزیره هندورابی در جنوب ایران به توافق رسیده‌اند، شرکت‌ها و افراد بسیاری به طمع برنده شدن در این مناقصه شرکت کرده‌اند. مهندس سعید پارسا که چندسالی است از همسرش رؤیا عضدی جدا شده و رئیس یکی از شرکت‌های حاضر در مناقصه است. دیگران نیز با اهداف متفاوت سعی در برنده شدن در این مناقصه سرنوشت ساز را دارند. رسیدن به موفقیت برای آدم‌های این قصه منجر به پیچیدگی‌هایی در روایت آن می‌شود.
پژمان جمشیدی و بهرام رادان در فیلم ایده اصلی

پژمان جمشیدی و بهرام رادان در فیلم ایده اصلی

درباره ی فیلم ایده اصلی

ایده اصلی فیلمی به کارگردانی آزیتا موگرینی و تهیه کنندگی مهدی کریمی تفرشی نوشته امیر غربی محصول سال ۱۳۹۷ ایران می‌باشد. این فیلم برای نخستین بار در سی و هفتمین دوره جشنواره فیلم فجر به نمایش در آمد. فیلم ایده اصلی در تاریخ ۱۶ مرداد ۱۳۹۸ در سینماهای ایران اکران شد.

داستان فیلم

ایران و اسپانیا برای راه‌اندازی یک پروژه بزرگ در جزیره هندورابی در جنوب ایران به توافق رسیده‌اند، شرکت‌ها و افراد بسیاری به طمع برنده شدن در این مناقصه شرکت کرده‌اند. مهندس سعید پارسا که چندسالی است از همسرش رؤیا عضدی جدا شده و رئیس یکی از شرکت‌های حاضر در مناقصه است. دیگران نیز با اهداف متفاوت سعی در برنده شدن در این مناقصه سرنوشت ساز را دارند. رسیدن به موفقیت برای آدم‌های این قصه منجر به پیچیدگی‌هایی در روایت آن می‌شود.

بازیگران

بهرام رادان , مریلا زارعی , هانیه توسلی , پژمان جمشیدی , مهرداد صدیقیان , شهباز نوشیر , مانوس گاوراس , آندره‌آ ماچالکیدو , ایرینا مانژوسوا , واروارا لارمو , علی جناب

فروش

فروش گیشه ۴٬۱۲۵٬۴۲۸٬۰۰۰ تومان

ثبت دیدگاه شما

نظرات کاربران