نایس مووی

فیلم هندی جوند با زیرنویس فارسی

دانلود فیلم جوند Jhund 2022 زیرنویس فارسی

( دانلود Jhund 2022 با کیفیت بالا )

خلاصه داستان : بر اساس زندگی ویجی بارس، یک معلم ورزش بازنشسته که یک سازمان غیردولتی به نام Slum Soccer را تاسیس کرد. او توانست بچه های خیابانی را با دور نگه داشتن آنها از مواد مخدر و جرم و جنایت با تبدیل آنها به فوتبالیست و ساختن یک تیم کامل بازپروری کند.

 

اندکی درباره فیلم Jhund 2022 جوند

بر اساس زندگی ویجی بارس، که در آستانه یک معلم ورزش بازنشستگی است و یک تیم فوتبال از کودکان در محله فقیر نشین می سازد که در کنار کالج و همچنین مستعمره ای است که آقای بارس در آن کار و زندگی می کند. او با تبدیل آنها به فوتبالیست و ساختن یک تیم کامل، توانست بچه های طبقه مظلوم خیابانی را با دور نگه داشتن آنها از مواد مخدر و جرم و جنایت احیا کند. و او همچنین موفق شد یک تورنمنت ملی فوتبال برای همه بازیکنان فوتبال زاغه‌نشین از سراسر هند برگزار کند. تا بتواند بهترین تیم را برای فوتبال بین المللی زاغه انتخاب کند.

Jhund (ترجمه: Herd، گروه سازمان‌یافته) یک فیلم هندی ورزشی زندگی‌نامه‌ای زبان هندی محصول ۲۰۲۲ است که بر اساس زندگی ویجی بارس، بنیانگذار NGO Slum Soccer ساخته شده است. فیلمبرداری در دسامبر 2018 در ناگپور آغاز شد. این فیلم با بازی آمیتاب باچان، آکاش توسار، رینکو راجگورو و آنکوش گدام به نویسندگی و کارگردانی ناگراج مانژوله است.

کیفیت : 480 حجم : 1.1 Gb
کیفیت : 720 حجم : 1.6 Gb
کیفیت : 1080 حجم : 3.1 Gb
کیفیت : 1080 HQ حجم : 4.3 Gb
کیفیت : پخش آنلاین فیلم
ثبت دیدگاه شما

نظرات کاربران