نایس مووی

دانلود فیلم Karnan

دانلود فیلم Karnan

( download karnan movie )

خلاصه داستان : Karnan یک جوان بی همتا روستایی است که برای حقوق مرده محافظه کار روستایش مبارزه می کند و این کار باعث میشود توسط یک افسر پلیس ، تحت شکنجه و عذاب قرار بگیرد.
فیلم Karnan

فیلم Karnan

درباره ی فیلم Karnan

Karnan  یک فیلم مهیج اکشن هندی در سال 2021 به کارگردانی ماری سلواراج و تهیه کنندگی کالایپولی اس. تانو با پرچم V Creations است. در این فیلم Dhanush، Rajisha Vijayan، Lal، Yogi Babu، Azhagam Perumal، Natarajan Subramaniam، Gouri G. Kishan و Lakshmi Priya Chandramouli بازی می کنند. این داستان از خشونت کاست Kodiyankulam در سال 1995 که در منطقه Thoothukudi اتفاق افتاد ، آزادانه تحت تأثیر قرار گرفته است.

این فیلم شامل موسیقی ساخته شده توسط سانتوش نارایانان ، فیلمبرداری به کارگردانی تنی اسوار و تدوین توسط سلوا آر کی است. این شخصیت تیتراژ کارنان است ، که از پیشینه محافظه کاری است و برای حقوق مردم خود می جنگد.

پس از یک کار کوتاه مدت پیش تولید ، این فیلم در ژانویه سال 2020 با عنوان کارنان نیز اعلام شد. این فیلم بیشتر در منطقه Thoothukudi روستایی قرار دارد. تصویربرداری فیلم پس از نمایش آن انجام شد و در دسامبر سال 2020 به پایان رسید. اگرچه تولید به دلیل همه گیری COVID-19 به تأخیر افتاد. از نظر نمایشی در 9 آوریل 2021 منتشر شد.

این فیلم مورد تحسین منتقدان و مخاطبان قرار گرفت که از اجراها به خصوص از کارگردانی Dhanush ، Selvaraj ، فیلمبرداری ، امتیاز پس زمینه و رویکرد واقع گرایانه ستایش می کنند.

 

کیفیت : 480 حجم : 1 گیابایت
کیفیت : 720 حجم : 1.43 گیگابایت
کیفیت : 1080 حجم : 2.79 گیگابایت
کیفیت : 1080HQ حجم : 3.83 گیگابایت
ثبت دیدگاه شما

نظرات کاربران