وب سایت نایس مووی در سامانه سازمان ساماندهی پایگاه های کشور ثبت شده است و مطابق قوانین این سازمان عمل می کند.
انیمیشن سریالی دانلود انیمیشن سریالی Kipo and the Age of Wonderbeasts 2020

دانلود انیمیشن سریالی Kipo and the Age of Wonderbeasts 2020

دانلود انیمیشن سریالی  Kipo and the Age of Wonderbeasts 2020

ژانر : اکشن ، ماجراجویی

زبان فیلم : Fa

محصول : آمریکا

سال ساخت : 2020

کیفیت : 1080 ، 1080 HQ ، 480 ، 720

بازیگران : Dee Bradley Baker ، Karen Fukuhara ، Sydney Mikayla

کارگردان : Radford Sechrist

رده سنی  بالای 3

دختری به بررسی احتمالات در دنیای پسا آخرالزمانی می پردازد.

 

اندکی در مورد انیمیشن Kipo and the Age of Wonderbeasts 2020 کیپو و عصر جانوران شگفت انگیز

در قرن بیست و سوم، حیوانات به موجودات انسانی به نام “لال” جهش یافته اند. لال ها علیه نژاد بشر قیام کردند و اکثریت آنها را مجبور کردند در شهرهای زیرزمینی به نام حفره ها زندگی کنند، در حالی که تمدن به یک زمین بایر پسا آخرالزمانی که در مجموع به عنوان “لاس ویستاس” شناخته می شود، کاهش یافته است.

داستان فصل اول انیمیشن

در فصل اول، کیپو اوک، دختری سیزده ساله، پس از حمله یک میمون بزرگ، یک میمون عنکبوتی عظیم الجثه و جهش یافته، از پدرش لیو جدا می شود. او با عبور از لاس ویستاس، با ولف، دختری سرد و سرسخت دوست می‌شود که پس از اینکه خانواده‌ی گرگ‌خوانده‌اش، بنسون خوش‌بین و همدم حشره‌اش دیو، و خوک لال ماندو، به تنهایی زنده می‌ماند. آنها با هم به دنبال یافتن لانه ای بودند که جامعه کیپو پس از نابودی اولین آنها به آنجا فرار کرده بود. کیپو در طول ماجراجویی‌هایشان متوجه می‌شود که DNA یک جگوار بزرگ را دارد و می‌تواند بدن او را متحول کند. در طول سفر پنجگانه، آنها متحدان و دشمنان لال بسیاری از جمله اسکارلمانی ظالم، لال ماندریل که قصد دارد بشریت را با فرومون های کنترل کننده ذهن خود تحت سلطه خود درآورد و سایر لال ها را به یک امپراتوری اتوپیایی وادار کند، از جمله اسکارلمانی ظالم می شود.

داستان فصل دوم انیمیشن

در فصل دوم، کیپو متوجه می شود که قبل از تولدش توسط والدینش آزمایش DNA بی صدا انجام شده است و او را به یک هیبرید نیمه انسان و نیمه جگوار تبدیل کرده است و مادرش سونگ که قبلاً تصور می شد مرده است، در واقع میمون بزرگ است. دکتر امیلیا، کارفرمای سابق پدر و مادرش که اکنون یک گروه مقاومت در برابر لال ها را رهبری می کند، لانه او را نابود کرد، به عنوان یک عارضه جانبی از بارداری او جهش یافت و با فرومون های اسکارلمانی کنترل شد. او همچنین متوجه می‌شود که اسکارلمانی در اصل یک ماندریل معمولی به نام هوگو بوده است که والدین کیپو او را آگاه کرده و مخفیانه به عنوان پسر خود بزرگ کرده‌اند، اما پس از اینکه مجبور شدند او را ترک کنند، از آنها متنفر شدند. کیپو سونگ را از کنترل ذهنش رها می کند و اسکارلمانی را شکست می دهد، در حالی که امیلیا نقشه می کشد تا لال ها را به حیوانات عادی بازگرداند.

داستان فصل سوم انیمیشن

در فصل سوم، کیپو “Human Mute Ultimate Friendship Alliance” (HMUFA) را برای مبارزه با امیلیا ایجاد می کند، اما تلاش می کند تا انسان ها و لال ها با هم کار کنند. امیلیا با DNA کیپو یک درمان ضد لال ایجاد می کند و با این درمان است که کیپو مادرش را دوباره به انسان تبدیل می کند. در نهایت، کیپو موفق می شود بین لال ها و انسان ها صلح برقرار کند. با خنثی شدن نقشه‌هایش و عدم تمایل به پذیرش تغییر، امیلیا خود را به یک بی‌صدا تبدیل می‌کند تا کیپو و دوستانش را بکشد، اما با کمک اسکارلمانی شکست می‌خورد که خود را قربانی نجات کیپو می‌کند. پنج سال بعد، کیپو با خوشحالی روی سطحی زندگی می‌کند که در نهایت انسان‌ها و لال‌ها در هماهنگی با هم زندگی می‌کنند.

کیپو و عصر جانوران شگفت‌انگیز یک مجموعه تلویزیونی انیمیشنی است که توسط رادفورد سکریست ساخته شده و توسط بیل ولکوف ساخته شده است که از وب کمیک راد در سال 2015 Kipo اقتباس شده است. این سریال توسط شرکت آمریکایی DreamWorks Animation Television تولید و توسط استودیو میر کره جنوبی انیمیشن ساخته شده است.

لینک های دانلود سریال

ارسال نظر ...

  • در انتظار تایید : 0
  • تایید شده : 0 نظر
نظر شما پس از بررسی و تایید مدیران سایت منتشر خواهد شد...
هنوز نظری ثبت نشده است ، اولین نفری باشید که نظر میدهید !