نایس مووی

دوبله فارسی انیمیشن سریالی kung fu panda the paws of destiny 2018

دانلود انیمیشن سریالی Kung Fu Panda: The Paws of Destiny 2018 دوبله فارسی

( دانلود انیمیشن پاندای کونگ فوکار پنجه های سرنوشت با کیفیت بالا )

خلاصه داستان : به عنوان استاد اژدها، پو سهم نسبتاً زیادی از چالش‌های حماسی خود را تحمل کرده است، اما هیچ چیز نتوانست او را برای بزرگترین چالش خود آماده کند به عنوان یک معلم کونگ فو برای گروهی از بچه‌های پرخاشگر از دهکده پاندا که با انرژی چی مرموز و قدرتمند آغشته شده‌اند آنها با هم وارد ماجراجویی های شگفت انگیز می شوند، با تبهکاران وحشی مبارزه می کنند و به افسانه تبدیل می شوند.

 

کمی درباره انیمیشن سریالی Kung Fu Panda: The Paws of Destiny 2018

این مجموعه پس از وقایع پاندای کونگ فو کار ۳ اتفاق می‌افتد، این مجموعه داستان پو پاندا را در یک ماجراجویی تازه با چهار بچه پاندا (نوهای، جینگ، بائو، و فن تانگ) دنبال می‌کند که در غاری عرفانی در زیر دهکده پانداها اتفاق می‌افتند. بچه های پاندا به طور تصادفی چی جنگجویان باستانی و قدرتمند کونگ فو معروف به چهار صورت فلکی: اژدهای آبی، لاک پشت سیاه، ببر سفید و ققنوس قرمز را جذب می کنند که هر کدام به نوعی با پانداهایی هستند که کیفیتی متفاوت با صورت فلکی دارند. کیفیت برتر آنها متوجه می شوند که اکنون سرنوشتشان این است که جهان را از دست یک نیروی شیطانی (Jindiao) نجات دهند، که مایل است جهان را تصاحب کند و چی چهار صورت فلکی را بدزدد، و پو را با بزرگترین چالش خود فرود بیاورد به این گروه از بچه ها آموزش می دهد که چگونه از قدرت های کونگ فوی تازه کشف شده خود استفاده کنند. آنها همچنین از شهر ممنوعه در برابر یک اژدهای کومودوی شیطانی در کنار یک شیطان شیطانی دفاع می کنند.

Kung Fu Panda: The Paws of Destiny یک مجموعه تلویزیونی استریم انیمیشن کامپیوتری آمریکایی است که توسط DreamWorks Animation Television برای Amazon Prime Video در ۱۶ نوامبر ۲۰۱۸ منتشر شد. این دومین مجموعه تلویزیونی از مجموعه پانداهای کونگ فو کار پس از پاندای کونگ فو کار است.

فصل اول
ثبت دیدگاه شما

نظرات کاربران