نایس مووی

فیلم ستاره لورا دوبله فارسی

دانلود فیلم ستاره لورا Laura’s Star 2021 دوبله فارسی

( دانلود Laura's Star 2021 با کیفیت بالا )

خلاصه داستان : داستان یک دختر 7 ساله است که پس از نقل مکان کردن خانواده اش از روستا به یک شهر بزرگ در اولین شب ستاره ای را می بیند که از آسمان بر زمین می افتد.

 

کمی در مورد فیلم Laura’s Star 2021 ستاره لورا

لورا یک دختر روستایی هفت ساله است که به تازگی با خانواده اش به یک شهر بزرگ نقل مکان کرده است. در اولین شب زندگی در محله جدیدش، او ستاره ای را می بیند که به زمین می افتد. لورا ستاره را در یک پارک پیدا می کند و متوجه می شود که یک موجود زنده است. این ستاره در هنگام فرود تصادفی خود یکی از نقاط خود را بریده است. لورا ستاره را به خانه برمی گرداند تا با یک چسب نواری نقطه اش را دوباره بچسباند.

لورا و برادر کوچکترش تامی متوجه می شوند که ستاره کوچولو دارای قدرت های فوق العاده ای است و می تواند کارهای شگفت انگیزی انجام دهد، مانند پرواز دادن مردم و زنده کردن اشیاء بی جان. با این حال، با گذشت زمان، هر دو متوجه می شوند که هر چه ستاره بیشتر روی زمین بماند، ضعیف تر می شود. رنگ آن به تدریج محو می شود و قدرت آن از بین می رود. خواهر و برادر و همسایه همسایه‌شان مکس در نهایت راهی پیدا می‌کنند تا ستاره کوچک را به فضا بازگردانند.

ستاره لورا (به آلمانی: Lauras Stern) یک فیلم پویانمایی آلمانی محصول سال 2004 است که توسط Thilo Rothkirch  ساخته و کارگردانی شده است. این بر اساس کتاب کودکان لوراس استرن نوشته کلاوس بامگارت است. این فیلم توسط واحد توزیع آلمانی Warner Bros. Pictures منتشر شد و یکی از آخرین فیلم های تئاتر شناخته شده است که به طور رسمی از طریق برچسب خانوادگی سرگرمی برادران وارنر منتشر شد.

کیفیت : 480 حجم : 526 Mb
کیفیت : 720 حجم : 743 Mb
کیفیت : 1080 حجم : 1.4 Gb
کیفیت : 1080 HQ حجم : 2.0 Gb
کیفیت : پخش آنلاین فیلم
ثبت دیدگاه شما

نظرات کاربران