نایس مووی

دانلود رایگان فیلم maixabel 2021

دانلود فیلم مایکسابل Maixabel 2021 زیرنویس فارسی

( دانلود رایگان فیلم Maixabel 2021 با زیرنویس فارسی چسبیده )

خلاصه داستان : 11 سال پس از کشته شدن همسرش توسط گروه باسکی ETA، مایکسابل لاسا با درخواست ملاقات با یکی از قاتلان که در زندان به سر می برد، در تلاش برای یافتن نوعی عدالت ترمیمی موافقت می کند.

 

اندکی در مورد فیلم Maixabel 2021 مایکسابل

مایکسابل لاسا شوهرش، خوان ماریا ژاورگی را در سال 2000 به دست ETA از دست داد. او بعداً مدیر دفتر باسک برای قربانیان تروریسم شد. قاتلان ژائورگی به زندان محکوم شده اند، جایی که شروع به رد خشونت می کنند. یازده سال بعد، او از یکی از قاتلان همسرش که در حال گذراندن دوران محکومیت خود در زندانی در Nanclares de la Oca در آلاوا است، پس از قطع رابطه با گروه تروریستی، دعوت نامه ای برای مصاحبه دریافت می کند. میکسابل با وجود شک و تردید و درد بسیار، دعوت را پذیرفت و با مردی که جان شوهرش را گرفت، رو در رو می‌شود.

Maixabel (تلفظ باسکی: [mai’ʃaβel]) یک فیلم درام اسپانیایی محصول سال ۲۰۲۱ به کارگردانی Icíar Bollaín و نویسندگی مشترک Bollaín و Isa Campo است. این فیلم با بازی بلانکا پورتیلو، لوئیس توسار، برونو سویا، اورکو اولازابال و ماریا سرزولا بر اساس داستان واقعی مایکسابل لاسا، زنی است که شوهرش، خوان ماریا ژائورگی، توسط گروه جدایی‌طلب ETA کشته شده است. دعوت به گفتگو با قاتلان شوهرش یازده سال بعد.

کیفیت : 480 حجم : 733 Mb
کیفیت : 720 حجم : 1.0 Gb
کیفیت : 1080 حجم : 2.0 Gb
کیفیت : 1080 HQ حجم : 2.8 Gb
کیفیت : پخش آنلاین فیلم
ثبت دیدگاه شما

نظرات کاربران