وب سایت نایس مووی در سامانه سازمان ساماندهی پایگاه های کشور ثبت شده است و مطابق قوانین این سازمان عمل می کند.
فیلم خارجی دانلود فیلم Major Grom: Plague Doctor

دانلود فیلم Major Grom: Plague Doctor

دانلود فیلم Major Grom: Plague Doctor

ژانر : اکشن ، ماجراجویی

زبان فیلم : En

محصول : آمریکا

سال ساخت : 2021

کیفیت : 1080 ، 480 ، 720 ، bluray

بازیگران : Alexander Seteykin ، Lyubov Aksyonova ، Tikhon Zhiznevskiy

کارگردان : Oleg Trofim

رده سنی  بالای 13

داستان فیم Major Grom: Plague Doctor قصه ی یک سرگرد به‌نام ایگور گروم که در سراسر سن پترزبورگ به دلیل ویژگی‌هایش و برخورد با مجرمان شناخته شده است. خیلی زود شخصی در نقاب یک پزشک او را درگیر خود می‌کند و…

فیلم Major Grom: Plague Doctor

فیلم Major Grom: Plague Doctor

درباره ی فیلم Major Grom: Plague Doctor

Major Grom: پزشک طاعون (به روسی: Майор Гром: Чумной Доктор) یک فیلم اکشن روسی به کارگردانی اولگ تروفیم است که براساس مجموعه کتابهای کمیکی به همین نام توسط ناشر روسی Bubble Comics ساخته آرتیم گابرلیانوف ساخته شده است. این دومین فیلم اقتباسی از کمیک های حباب و همچنین اولین فیلم بلند است که بر اساس کمیک روسی ساخته شده است. پیش از آن ، این استودیو فیلم کوتاه Major Grom را منتشر کرده بود. تیخون ژیزنوسکی در نقش اصلی ، در کنار لیوبوف آکسیونوا ، الکسی ماکلاکوف ، الکساندر ستیکین ، سرگئی گوروشکو و دیمیتری چوبوتاریوف بازی می کند. این فیلم در سن پترزبورگ اتفاق می افتد و داستان آن سرگرد پلیس ایگور گروم است ، یک پلیس صادق و ماهر با روش های غیرمتعارف ، که یک قاتل هوشیار را با نقاب پزشک طاعون دنبال می کند.

تیزر تبلیغاتی این فیلم برای اولین بار در تاریخ 30 سپتامبر 2017 در IgroMir / Comic-Con Russia 2017 به نمایش درآمد و پس از آن پروژه برای مدتی با مشکلات تولید روبرو شد – تیم منحل و دوباره جمع شد و مفهوم فیلم از ابتدا دوباره انجام شد سه سال بعد ، یک تریلر تمام عیار در Comic Con Russia 2020 با تاریخ اکران موقت ارائه شد.  Major Grom: پزشک طاعون اولین بار در 25 مارس 2021 در سن پترزبورگ برگزار شد. اولین نمایش آنلاین در 5 مه 2021 در KinoPoisk HD و Netflix برگزار شد.

سرگرد گروم: پزشک طاعون به طور کلی از نظر منتقدین به طور متوسط ​​مثبت ارزیابی شد: کیفیت کلی عمومی کار مشخص شد ، اما در همان زمان ، برای طرح کلیشه ای و غیر اصلی مورد سرزنش قرار گرفت. برخی از ناظران ادعا کرده اند که هدف این فیلم پیام سرزنش آمیز مخالفان روسی و تمجید از پلیس است ، اما همه نظر دهندگان با این نظر موافق نیستند. نویسندگان خود این ادعاها را رد کرده اند چندین مصاحبه. این فیلم در گیشه با شکست 328 میلیون روبل در CIS ، با بودجه 640 میلیون روبل ، شکست خورد اما محبوبیت آن در Netflix و Kinopoisk HD بود.

فیلم Major Grom: Plague Doctor

فیلم Major Grom: Plague Doctor

طرح و داستان

سرگرد پلیس سن پترزبورگ ایگور گروم در حال تعقیب سه سارق بانکی است که لباس ورزشی قرمز پوشیده و به عنوان هاکی بازهای شرور از کارتون محبوب شوروی Puck! دزد!. او آنها را می گیرد ، در حالی که خسارت قابل توجهی به اموال وارد می کند ، و توسط سرهنگ جنرال فدور پروکوپنکو سرپرست وی توبیخ می شود.

اندکی بعد ، محاکمه “پسر ثروتمند” کریل گراچکین آغاز شد. او متهم شده است که با اتومبیل خود به یک دختر به صورت مرگبار ضربه زده است. گرچکین علی رغم شواهد علیه او ، به طور غیر منتظره تبرئه می شود و برادر مرحوم ، لیوشا ماکاروف ، به دادگاه فساد مشکوک می شود. میلیونر IT ، سرگئی رازوموفسکی ، بنیانگذار شبکه اجتماعی Vmeste و دوست او اولگ ولکوف که در همان پرورشگاه دختر فوت شده بزرگ شده اند نیز از تصمیم دادگاه خشمگین هستند. در همان زمان ، فیلم های پزشک طاعون در اینترنت ظاهر می شود – انتقام جویانه ای با ماسک و لباس رزمی ، مسلح به بمب و شعله کش ، که قول می دهد “شهر” را از شر رذل پاک کند. دکتر کریل گراچکین را در اتومبیل خود می سوزاند. پس از قتل ، اولگ نزد رازوموفسکی می آید و اعتراف می کند که او دکتر بوده است. رازوموفسکی ناراضی است ، اما در ارائه دوست خود به مقامات مردد است.

گروم ، شاهد قتل ، در تلاش است تا آن را تحقیق کند و دکتر را پیدا کند ، که اکنون بسیاری او را قهرمان می دانند. افسر FSB ، اوگنی استرلکوف ، که از مسکو برای گرفتن دکتر می آید ، سرگرد را از پرونده خارج می کند. در عوض ، گروم و کارآموز جدید وی ، دیما دوبین ، برای مقابله با سرقت دوازده یخچال فرستاده شده اند. با این حال ، بر خلاف تکلیف رسمی خود ، این دو نفر همچنان که از خبرچین گروم خبری دریافت کرده اند و بدون موفقیت سعی در بدست آوردن اطلاعات از افراد مرتبط با دنیای جنایت دارند ، در مورد پرونده دکتر تحقیق می کنند. در این میان ، گروم دختری را از شر اراذل و اوباش نجات می دهد ، اما معلوم می شود او روزنامه نگار و وبلاگ نویس یولیا پاچلکینا است که برای نزدیک شدن به رشته اصلی و به دست آوردن اطلاعاتی درباره پرونده پزشک طاعون برای وبلاگ خود ، حمله را ترتیب داده است.

در همین حال ، دکتر قربانیان جدیدی جمع می کند: رئیس بانکی که سپرده گذاران را کلاهبرداری کرده و صاحب یک محل دفن زباله آلاینده ، به همراه تمام خانواده دومی. این واقعیت که همسر و پسر صاحب محل دفن زباله جان خود را از دست داده اند ، بسیاری از معترضان صلح طلب را از مأموریت دکتر ناامید می کند. دوبین این تئوری را مطرح می كند كه انتظار می رود ظهور بعدی پزشك در افتتاح كازینویی باشد كه تمام “خامه جامعه” در سن پترزبورگ در آن جمع می شود. گروم در مهمانی افتتاحیه نفوذ می کند ، جایی که با پاچلکینا و رازوموفسکی ملاقات می کند. به جای پزشک واقعی ، فقط پیروان او ظاهر می شوند که می خواهند ثروتمندان را غارت کنند. سرگئی رازوموفسکی سعی می کند از خشونت جلوگیری کرده و آنها را با پول منصرف کند ، اما درگیری در می گیرد که در آن گروم و تعدادی از افسران FSB راهزنان را دستگیر می کنند. متعاقباً گروم توسط استرلکوف مجبور به استعفا از پلیس شد.

علی رغم اخراج ، او تحقیقات خود را ادامه می دهد و از دوران کودکی رازوموفسکی در پرورشگاه می آموزد و اینکه پرندگان را شبیه نقاب دکتر می کشید. Pchelkina در کازینو ، در مورد قرارداد رازوموفسکی با هولت اینترنشنال ، شرکتی که در زمینه تولید سلاح های پیشرفته فعالیت می کند ، به سرگرد گفت. این هولت اینترنشنال بود که لباس و تجهیزات Plague Doctor را ایجاد کرد. گروم مستقیماً رازوموفسکی را به پزشک آفت متهم می کند. سرگئی ناگهان متوجه صحت این اتهام شد: “اولگ” شخصیت ثانویه وی بود (گروم خاطرنشان می کند که طبق اسناد رسمی ، اولگ ولکوف واقعی یک سال قبل در جنگ در سوریه کشته شده است). سمت تاریک او را می گیرد او گرمی را با ضربه ای به سر او بیرون انداخت ، کت و شلوار دکتر را روی او می پوشد و او را به نزدیکی محل قتل بعدی خود پرتاب می کند. پلیس گروم را می گیرد و استرلکوف اکنون معتقد است که ایگور پزشک است.

دوبین و پاچلکینا به گروم کمک می کنند تا از بازداشت فرار کند و او به دنبال دکتر می رود. در همین حال ، فرد هوشیار ویدیوی جدیدی را منتشر می کند: او از همه پیروان خود می خواهد خیابان ها را پر کنند و هر کسی را که شرور قلمداد می کنند ، لینچ کنند. کشتارهای خودجوش در شهر آغاز می شود. رازوموفسکی به ایگور اعتراف می کند که به این ترتیب ، او می خواهد نه تنها مقامات فاسد و افراد ثروتمند ، بلکه پیروان خود را که به نظر او مقلدان و بد اخلاقی های غیراخلاقی است ، خلاص شود. به نظر وی ، دولت مجبور خواهد شد نیروهای خود را بفرستد و آنها را بکشد ، و رازوموفسکی بعداً می تواند “پترزبورگ جدید” ایجاد کند. درگیری بین گروم و رازوموفسکی آغاز می شود که در آن تقریباً دکتر پیروز می شود ، اما دوبین و پاچلکینا برای نجات گروم می آیند. رازوموفسکی خنثی می شود و پاچلکینا فاش می کند که او سخنرانی مباهات آمیز وی ، از جمله برنامه های پلید او را ضبط کرده است. گروم به دکتر اعلام كرد كه مشكلاتي را نيز در كشور مي بيند ، اما حل آنها با كشتار جمعي را غير قابل قبول مي داند.

در همین حال ، وقتی هواداران فوتبال ، به رهبری مخبر گروم ، علیه ضد آشوبگران اقدام می کنند ، به سرعت قتلگاه ها فروکش می کنند. لیوشا ماکاروف ، که در آنها شرکت کرد ، قصد دارد قاضی فاسدی را که Grechkin را آزاد کرد ، بکشد. لیوشا هنگامی که نوه های وی به ملاقات او می آیند ، می فهمد که او قادر به قتل نیست و او را امان می دهد. استرلکوف افسر FSB تمام اعتبار خود را برای دستگیری پزشک طاعون ادعا می کند ، در حالی که گروم راضی است که وقت خود را با دوستان جدید خود بگذراند.

در صحنه ای با اعتبار متوسط ​​، رازوموفسکی در یک مسسه ذهنی نمایش داده می شود. “سمت تاریک” او با او صحبت می کند ، به او می گوید که “آنها” به زودی آزاد خواهند شد. در صحنه ای پس از تیتراژ ، اولگ ولکوف در یک اردوگاه ستیزه جویان در سوریه نشان داده می شود: معلوم می شود که او هنوز زنده است و اسیر شدن دوستش رازوموفسکی را از تلویزیون تماشا می کند.

فیلم Major Grom: Plague Doctor

فیلم Major Grom: Plague Doctor

فیلم برداری

سازندگان فیلم سعی کردند از بازیگران کمتر مشهور استفاده کنند زیرا آنها از همان تعداد بازیگرانی که در فیلم های مختلف بازی می کنند ناراضی بودند. حباب در انتخاب بازیگر مشکل داشت – به ویژه با انتخاب بازیگر اصلی برای به تصویر کشیدن ایگور گروم. الكساندر گورباتوف كه در این فیلم كوتاه نقش گروم را بازی می كرد ، به دلیل عدم علاقه به این پروژه به نقش بازنگشت.  جستجوی یک بازیگر جدید یک سال به طول انجامید. به گفته رومن کوتکوف ، فیلمنامه نویس و تهیه کننده ، “… ما حتی نمی توانستیم تصور کنیم که یافتن یک مرد خوش تیپ و بلند قامت با هوش در روسیه بسیار دشوار است”. سرانجام تیخون ژیزنوسکی برای این نقش انتخاب شد. ژیزنفسکی مجبور شد ده کیلوگرم قطعه وزن کم کند ، و همچنین تمرینات بدنی جدی را پشت سر گذاشت تا ورزشکارتر به نظر برسد. برای این کار ، او با مربیانی در مسکو و سن پترزبورگ همکاری کرد. دیمیتری چوبوتاریوف ، بازیگر دیگری که در این فیلم شرکت کرد و مدتهاست که ژیزنفسکی را می شناسد ، به یاد می آورد که او و بسیاری از دیگر آشنایان ژیژنوسکی هرگز فکر نمی کردند که دوست آنها همانطور که بود قرار بود در بخشی که قرار بود بازی کند ، مناسب باشد. عمدتا برای بازی در نقش های عاشقانه شناخته شده است.

برای نقش سرگئی رازوموفسکی ، سرگئی گوروشکو بازیگر تئاتر انتخاب شد. گوروشکو برای بازی متقاعد کننده این شخصیت ، از تولد وی تا وقایع پس از فیلم ، بیوگرافی کاملی از شخصیت را تهیه کرد و بخشی از آن را از کمیک ها و همچنین از نویسندگان فیلم تهیه کرد. گوروشکو همچنین مجبور شد برای این نقش وزن کم کند ، در این مورد پانزده کیلوگرم بود. صدای پزشک طاعون در ماسک همپوشانی صدای گوروشکو و دیمیتری چوبوتاریوف است.

بازیگر دیمیتری چوبوتاریوف برای هر دو نقش ایگور گروم و اولگ تست داد و به گفته تهیه کنندگان ، هر دو ممیزی موفقیت آمیز بود ، اما سرانجام وی برای بازی در نقش اولگ ولکوف انتخاب شد. Chebotaryov تنها بازیگری در میان بازیگران اصلی بود که برای فیلمبرداری مجبور به تغییر شکل خود به هیچ وجه نبود. کیوستونر ، خواننده رپ اوکراینی ، به دلیل شخصیت پر زرق و برق ، برای Booster Ignat ، خبرچین Grom ، تأیید شد. تقریباً تمام خطوط وی بداهه بود.

از سیاستمدار ویتالی میلونوف دعوت شد که به عنوان خودش در یک کمدی ظاهر شود ، زیرا این استودیو به شخصیتی احتیاج داشت که اقدامات پزشک طاعون را در تلویزیون درون فیلم محکوم کند. اولگ تروفیم کارگردان مخالف این بود که میلونوف به این شخصیت تبدیل شود ، زیرا او نمی خواست این فیلم اشارات غیرضروری به زندگی واقعی داشته باشد ، اما گابریلانوف اصرار کرد و میلونوف در صحنه کوتاهی ظاهر شد که در آن منع ماسک های دکتر طاعون را داشت.

اکران

در کنفرانس طنز 2020 روسیه در 4 اکتبر ، یک پیش پرده رسمی ارائه شد و اعلام شد که این فیلم در آوریل 2021 اکران می شود.

Major Grom: Plague Doctor در 26 مارس در سینما آرورا در سن پترزبورگ نمایش ویژه داشت. اولین نمایش جهانی آن در 29 مارس در مرکز سینمایی کارو 11 اکتبر در مسکو برگزار شد.

نقد و بررسی

Major Grom: Plague Doctor از منتقدان روسی نظرات مثبت و متفاوتی را با جمع آوری نظر Kritikanstvo به 6،4 / 10 بر اساس 39 بررسی بدست آورد ، در حالی که KinoPoisk 71 درصد از نظر تاییدیه انتقادی را براساس 34 بررسی گزارش داد. این فیلم توسط Kanobu ، Mir Fantastiki ، Igromania ،Rossiyskaya Gazeta ، TASS ، TJ Journal ،  DTF.ru ، Elle Girl ، مورد ستایش قرار گرفت. و RBK روزانه. دیگران ، مانند Afisha ، Film.ru ، و TimeOut Russia نظرات مختلفی منتشر کردند ، در حالی که Nezavisimaya Gazeta ، Kino Mail.ru ، InterMedia ، و Meduza انتقاد از فیلم ، و كومرسانت دو بررسی متناقض منتشر كرد.

بسیاری از منتقدان با تأکید بر فضای شهر ، این فیلم را به دلیل تجسم چشمگیر و به تصویر کشیدن نسخه ای خیالی از سن پترزبورگ ستودند. بازیگری به ویژه توسط ژیزنوسکی و آکسیونوا نیز با استقبال مثبت روبرو شد. با این حال ، بسیاری از نویسندگان از پیام اساسی فیلم که برخی معتقدند ضد لیبرال و طرفدار پلیس است ، ناراحت نبودند.

 

لینک های دانلود فیلم

ارسال نظر ...

  • در انتظار تایید : 0
  • تایید شده : 0 نظر
نظر شما پس از بررسی و تایید مدیران سایت منتشر خواهد شد...
هنوز نظری ثبت نشده است ، اولین نفری باشید که نظر میدهید !