نایس مووی

فیلم میشان غیرممکن با زیرنویس فارسی

دانلود فیلم میشان غیرممکن Mishan Impossible 2022

( دانلود رایگان Mishan Impossible 2022 با کیفیت بالا )

خلاصه داستان : این فیلم ماجراهای سه پسر جوان را روایت می کند که می خواهند داوود ابراهیم را که تحت تعقیب ترین فراری هند هستند دستگیر کنند.

 

اندکی در مورد فیلم Mishan Impossible 2022 میشان غیرممکن

در روستایی نزدیک تیروپاتی، آندرا پرادش به نام وادامالاپتا، سه پسر به نام‌های راگوپاتی، راگاوا و راجارام زندگی می‌کنند. همه آنها “احمق” هستند. راگوپاتی هر روز خیلی زود مدرسه را ترک می کند، راگاوا در کلاس پنجم ترک تحصیل می کند و راجارام هرگز به مدرسه نمی رود. همه آنها بهترین دوستان هم هستند. راگوپاتی می‌خواهد کارگردان سینما شود، راجارام می‌خواهد در کریکت توپ‌باز باشد، و راگاوا می‌خواهد در نمایش “چه کسی می‌خواهد میلیونر شود”. همه آنها می خواهند مشهور باشند. راگوپاتی در مورد جنایتکار تحت تعقیب هند، داوود ابراهیم، ​​در اخبار می شنود. او یکی از انفجارهای بمبئی را انجام داد و پاداش گرفتن او 50 لک روپیه است. او به دوستانش می گوید و آنها شروع به برنامه ریزی «میشان غیرممکن» می کنند. آنها قیمت چیزها را در تیروپاتی جستجو می کنند و فرض می کنند که قیمت ها در بمبئی مشابه خواهد بود. سپس آنها را ترک می کنند و به ایستگاه اتوبوس می روند. آنها سوار اتوبوس بمبئی می شوند، اما معلم هندی خود را می بینند و فرار می کنند. آنها به ایستگاه اتوبوس در حومه شهر می روند. اتوبوس برای بمبئی می آید، اما آنها نام آن را نمی دانند. یک کامیون می آید که به سمت بمبئی می رود، اما آنها به طور تصادفی سوار کامیونی به سمت بنگلور می شوند. کمی بعد آنها در خیابان هستند و راجارم می رود تا غذا بیاورد. هنگام عبور از خیابان، او را ربودند. راگوپاتی و راگاوا می ترسند و راگاوا در مورد اینکه چگونه راگوپاتی آنها را به آشفتگی کشانده صحبت می کند. شایلاجا، بازپرس پرونده های قاچاق کودکان، آنها را می بیند و از آنها می خواهد که آدم ربایان را باند بدنام رام شتی شناسایی کنند. شایلاجا قبلاً در مأموریت یافتن رام شتی بود، اما زمانی که آنها یک سرنخ جدید دریافت کردند، امیدوار شد. آنها عمدا توسط باند رام شتی ربوده شدند تا شایلاجا و شریکش سورش بتوانند آنها را تعقیب کنند. آنها به مانگالور می روند و وارد جنگلی می شوند که مسیرهای زیادی دارد. راگاوا مکعب روبیک خود را می شکند تا از آن مانند خرده نان استفاده کند تا شایلاجا بتواند آنها را پیدا کند. هنگامی که آنها در ساختمان هستند، راجارام را پیدا می کنند. دوربین و ضبط صوت به آنها داده می شود و آنها را در ساختمان قرار می دهند. 5 مکان احتمالی وجود دارد که عملیات قاچاق می تواند در آنها اتفاق بیفتد. رغوا با پرسیدن سوال یکی از اعضای باند را عصبانی می کند. او وقتی به ساحل Uchila اشاره می کند عصبانی می شود، بنابراین او فرض می کند که عملیات در ساحل Uchila انجام می شود، در حالی که در واقع در ساحل Someswara اتفاق می افتد. در آخرین لحظه، رام شتی محل ساحل را به ساحل اوچیلا تغییر داد. راگوپاتی حروف ساحل اوچیلا را در روزنامه برش می‌دهد و آن را به پنجره می‌چسباند تا وقتی نور وارد می‌شود، کلمات روی دیوار بتابند. شایلاجا این را می بیند و رام شتی را به هم می زند.

میشان غیرممکن (به انگلیسی: Mishan Impossible) یک فیلم هندی کمدی مهیج به زبان تلوگوی هندی محصول ۲۰۲۲ به نویسندگی و کارگردانی Swaroop RSJ و به نام مامور Sai Srinivasa Athreya است. Taapsee Pannu در نقش اصلی آن بازی می کند. این فیلم روایتی تخیلی از یک حادثه واقعی است که در سال 2014 در پتنا رخ داد.

کیفیت : 480 حجم : 870 Mb
کیفیت : 720 حجم : 1.2 Gb
کیفیت : 1080 حجم : 2.4 Gb
کیفیت : 1080 HQ حجم : 3.3 Gb
کیفیت : پخش آنلاین فیلم
ثبت دیدگاه شما

نظرات کاربران