نایس مووی

دانلود فیلم خوب نیست با زیرنویس فارسی

دانلود فیلم خوب نیست Not Okay 2022 زیرنویس فارسی

( دانلود فیلم کمدی Not Okay 2022 با لینک مستقیم )

خلاصه داستان : یک زن جوان جاه طلب وقتی به عنوان بازمانده یک حمله مرگبار ظاهر می شود طرفداران و شهرت پیدا می کند، اما به زودی متوجه می شود که بدنامی آنلاین بهای وحشتناکی دارد.

 

اندکی درباره فیلم Not Okay 2022 خوب نیست

دنی سندرز یک نویسنده مشتاق است که به عنوان ویرایشگر عکس برای Depravity، یک مجله آنلاین در شهر نیویورک کار می کند. دنی که هم با شغلش و هم با دوست یابی دست و پنجه نرم می کند، به دروغ می گوید که در یک خلوتگاه آینده در پاریس شرکت می کند تا همکارش کالین، یک تأثیرگذار رسانه های اجتماعی را تحت تاثیر قرار دهد. دنی هفته بعد را صرف انتشار تصاویر ویرایش شده خود در پاریس از آپارتمانش در بروکلین می کند. در نتیجه او در اینستاگرام دنبال‌کننده‌های متوسطی به دست می‌آورد که شامل کالین نیز می‌شود. چند روز بعد، دنی تنها چند دقیقه قبل از بمباران شدن چندین مکان دیدنی پاریس، از جمله قوس توسط تروریست ها، عکسی از خود در کنار طاق پیروزی منتشر می کند. دنی برای حمایت از دروغ خود ادعا می کند که شاهد بمب گذاری و جعلیات در بازگشت از پاریس بوده و به پدر و مادرش در فرودگاه ملحق شده است.

خوب نیست یک فیلم کمدی سیاه طنز آمریکایی محصول سال ۲۰۲۲ به نویسندگی و کارگردانی کوین شفرد است. زوئی دویچ در نقش یک زن جوان که به شدت می‌خواهد در اینترنت مشهور و محبوب شود، بازی می‌کند، تنها به خاطر تلاش‌هایش که منجر به به دست آوردن اشتباه او به عنوان یک بازمانده از یک تراژدی شود. میا آیزاک، نادیا الکساندر، امبث دیویدتز، کاران سونی و دیلن اوبراین نیز در این فیلم ایفای نقش می کنند.

کیفیت : 480 حجم : 619 Mb
کیفیت : 720 حجم : 879 Mb
کیفیت : 1080 حجم : 1.7 Gb
کیفیت : 1080 HQ حجم : 2.3 Gb
کیفیت : پخش آنلاین فیلم
ثبت دیدگاه شما

نظرات کاربران