نایس مووی

فیلم عملیات مینسمیت

دانلود فیلم عملیات مینسمیت Operation Mincemeat 2022

( دانلود Operation Mincemeat 2022 با لینک مستقیم )

خلاصه داستان : در طول جنگ جهانی دوم، دو افسر اطلاعاتی از یک جسد و اوراق جعلی برای گول زدن سربازان آلمانی استفاده می کنند.

 

اندکی در مورد فیلم Operation Mincemeat 2022 عملیات مینسمیت

در سال 1943، انگلستان عمیقاً در جنگ جهانی دوم فرو رفته است. ستوان فرمانده ایون مونتاگو، یک وکیل یهودی، در انگلستان باقی می ماند در حالی که همسرش، آیریس، و فرزندانش به امن در ایالات متحده سفر می کنند. مونتاگو وقتی به کمیته بیست منصوب می شود، از وکالت وقفه می گیرد. منشی وفادار او، هستر لگت، با او می آید.

وینستون چرچیل به ایالات متحده قول داده است که متفقین تا ژوئیه همان سال به سیسیل حمله خواهند کرد تا به سمت شمال به اروپا بروند. با این حال، سیسیل یک هدف آشکار در نظر گرفته می شود و ممکن است توسط ورماخت از آن دفاع شود. دریاسالار گادفری به کمیته بیست اطلاع می دهد که بریتانیا باید آلمان نازی را فریب دهد تا باور کند متفقین به یونان حمله خواهند کرد. چارلز کلموندلی عملیاتی را از یادداشت ماهی قزل آلا پیشنهاد می کند که شامل جسدی است که اسرار دروغین را حمل می کند و به ساحل می رود. علیرغم تردیدهای گادفری، او به مونتاگو و کلموندلی اجازه می دهد تا عملیات را با فرمانده یان فلمینگ برنامه ریزی کنند.

Operation Mincemeat یک فیلم درام جنگی محصول سال ۲۰۲۱ به کارگردانی جان مدن است. این بر اساس کتاب بن مکینتاایر در مورد عملیات بریتانیایی مینسمیت در طول جنگ جهانی دوم است. در این فیلم کالین فرث، کلی مک‌دونالد، متیو مک‌فدین، پنه‌لوپه ویلتون، جانی فلین و جیسون آیزاکس بازی می‌کنند.

کیفیت : 480 حجم : 844 Mb
کیفیت : 720 حجم : 1.2 Gb
کیفیت : 1080 حجم : 2.3 Gb
کیفیت : 1080 HQ حجم : 3.2 Gb
کیفیت : پخش آنلاین فیلم
کیفیت : 480 حجم : 844 Mb
کیفیت : 720 حجم : 1.2 Gb
کیفیت : 1080 حجم : 2.3 Gb
کیفیت : 1080 HQ حجم : 3.2 Gb
ثبت دیدگاه شما

نظرات کاربران