نایس مووی

فیلم تشویق با زیرنویس فارسی چسبیده

دانلود فیلم تشویق Persuasion 2022 زیرنویس فارسی چسبیده

( دانلود فیلم Persuasion 2022 با کیفیت بالا )

خلاصه داستان : هشت سال پس از آن که آن الیوت متقاعد شد که با مردی متعصب با ریشه های فروتن ازدواج نکند، آنها دوباره همدیگر را ملاقات می کنند. آیا او از شانس دوم خود برای عشق واقعی استفاده خواهد کرد؟

 

اندکی در مورد فیلم Persuasion 2022 تشویق

در آوریل 2021، اعلام شد که داکوتا جانسون به بازیگران این فیلم ملحق شده است، با کارگردانی کری کرکنل بر اساس فیلمنامه ای از ران باس و آلیس ویکتوریا وینسلو، بر اساس رمانی به همین نام از جین آستن، و نتفلیکس قرار است توزیع کند.  در می 2021، هنری گلدینگ، کازمو جارویس، سوکی واترهاوس، ریچارد ای. گرانت، نیکی آموکا برد، بن بیلی اسمیت، ایزوکا هویل، میا مک‌کنا-بروس و نیا تاول به بازیگران فیلم پیوستند. در ژوئن 2021، ادوارد بلومل، لیدیا رز بیولی، و یولاندا کتل به بازیگران فیلم پیوستند.

تشویق (به انگلیسی: Persuasion) یک فیلم درام آمریکایی محصول سال ۲۰۲۲ به کارگردانی کری کرانل بر اساس فیلمنامه‌ای از ران باس و آلیس ویکتوریا وینسلو است که بر اساس رمانی به همین نام نوشته جین آستن ساخته شده است. داکوتا جانسون، کاسمو جارویس، نیکی آموکا برد، میا مک‌کنا بروس، ریچارد ای. گرانت و هنری گلدینگ در این فیلم به ایفای نقش پرداخته‌اند.

کیفیت : 480 حجم : 624 Mb
کیفیت : 720 حجم : 876 Mb
کیفیت : 1080 حجم : 1.7 Gb
کیفیت : 1080 HQ حجم : 2.3 Gb
کیفیت : پخش آنلاین فیلم
ثبت دیدگاه شما

نظرات کاربران